X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Afro Kolektyw koncertowo (wideo)!

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 16:00
Na antenie Trójki, Afro Kolektyw zaprezentował przede wszystkim materiał z najnowszej płyty "Piosenki po polsku” - część utworów została wykonana na żywo po raz pierwszy. Nie zabrakło też starych piosenek w nowych aranżacjach.
Audio
Afro Kolektyw
Afro KolektywFoto: fot. mat. prasowe


 Koncert odbył się 27 maja 2012 w Muzyczynym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

  Afro Kolektyw to zespół za którym trudno nadążyć. Zadebiutowali w 2001 roku hip-hopową ,"Płytą pilśniową”, jednak w przeciwieństwie do pozostałych polskich wykonawców, jako jedyni grali organicznie – z udziałem żywych instrumentów zamiast sampli. Kolejne płyty ("Czarno widzę” oraz "Połącz kropki”) przyniosły ze sobą muzykę z pogranicza jazzu, funku i elektroniki.

Jednak wraz z nadejściem nowej dekady, Kolektyw dokonał zaskakującego przewrotu stylistycznego: odeszli od rapowania i wydali album o wymownym tytule "Piosenki po polsku”. Pomimo początkowych kontrowersji, wydawnictwo okazało się sukcesem, a single na nim się znajdujące podbiły krajowe listy przebojów, w tym Listę Przebojów  Programu Trzeciego, gdzie "Niemęskie granie” figuruje już 12 tygodni. Ostatnio grupa zaprezentowała teledysk do utworu "Jeżeli kiedyś zabraknie mnie”, w którym gościnnie wystąpił sam Zbigniew Wodecki w roli zombie.
Podczas niedzielnego koncertu na antenie Trójki, Afro Kolektyw zaprezentował przede wszystkim materiał z najnowszej płyty "Piosenki po polsku” - część utworów zostanie wykonana na żywo po raz pierwszy. Nie zabrakło też starych piosenek w nowych aranżacjach.
Na scenie gościnnie pojawili się : Ania Stanisławska, Kinga Miśkiewicz (Furia Futrzaków), Borys Dejnarowicz (Newest Zealand), Piotr Kazimierczuk (Wilson Square), Paweł i Piotr Zalewscy (Excessive Machine).