X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Harmonijkowy Atak w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 22:05
To była gratka dla miłośników bluesa i trójkowej audycji Jana Chojnackiego: w ramach obchodów Polskiego Dnia Bluesa w Trójce wystąpił zespół polskich gwiazd tego gatunku.
Harmonijkowy Atak w Trójce
Harmonijkowy Atak w TrójceFoto: fot. Wojciech Kusiński/ Polskie Radio

Koncert odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 20 września 2012 o godz. 22.05. Był transmitowany na antenie Trójki.

Harmonijkowy Atak to najlepszy zespół roku w ankiecie pisma "Twój Blues". W skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka. Kwartet harmonijkarzy – Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski – to weterani, o których wirtuozowskich umiejętnościach wiedzą od dawna wszyscy zainteresowani. Towarzyszą im dwaj najlepsi w Polsce (według ankiety "Blues Top 2011" kwartalnika "Twój Blues") gitarzyści – Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz, a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie Aleksander Sroka – bas i Adam Partyka – bębny.
Nagrana w 2011 roku płyta "Harpcore" zdążyła już znaleźć uznanie fanów dobrej muzyki i we wspomnianej ankiecie zdeklasowała konkurencję. Krążek z pewnością polecić można wszystkim, którzy stronią od schematów i szukają w muzyce nowych rozwiązań. Tu blues, rock, jazz i funky łączą się w jedno, tworząc prawdziwy muzyczny dynamit.
Album został świetnie wyprodukowany, nie dziwi zatem jego entuzjastyczne przyjęcie. Towarzyszy ono również występom zespołu, czemu trudno się dziwić, jako że ten fantastyczny program jest nam podczas koncertów serwowany w atmosferze nieskrępowanej zabawy.

Obchody Polskiego Dnia Bluesa z Harmonijkowym Atakiem i gośćmi zespołu odbyły się 20 września (czwartek) o godz. 22.05 w audycji "Bielszy odcień bluesa".

Zobacz więcej na temat: blues POLSKA Agnieszka Osiecka

Czytaj także

Czujesz bluesa?

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2011 10:43
16 września, od 6 lat, w dniu urodzin B.B. Kinga, fani bluesa wspólnie świętują Polski Dzień Bluesa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biało-czerwony odcień bluesa

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2011 08:53
Dziś w Trójce gramy po polsku. Niech blues będzie z Wami!
rozwiń zwiń