X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hey prezentuje platynową płytę - zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 08:00
To był niesamowity wieczór! Wielokrotne bisy i Kasi "No, dziękujemy bardzo" po każdym utworze zapamiętamy na długo. Nawet problem z kreacją nie mógł tego zakłócić...
Zespół Hey z dyplomami za osiągnięcie statusy platynowej płyty przez Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan, 2.02.2013
Zespół Hey z dyplomami za osiągnięcie statusy platynowej płyty przez "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan", 2.02.2013Foto: Fot.: Dariusz Kawka


Koncert odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 2 lutego o godz. 16.05. Można go było słuchać na antenie i oglądać na stronie internetowej Trójki!

Zespół zaprezentował materiał ze swojej najnowszej płyty "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan", która osiągnęła już status platynowej!

Album "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" miał swoją premierę  6 listopada 2012 roku. To 10. studyjny krążek jednego z najważniejszych polskich zespołów. Praca nad płytą trwała prawie 2 lata. Na krążku znalazło się 11 premierowych utworów.
Po raz pierwszy materiał został zarejestrowany w sześcioosobowym składzie, bowiem do grupy dołączył Marcin Zabrocki, kompozytor i multiinstrumentalista znany m.in. ze współpracy z grupami: Biff, Pogodno i Mordy. Paweł Krawczyk, gitarzysta zespołu, tłumaczył w "Offensywie", że decyzja o zaproszeniu Zabrockiego do grupy zapadła spontanicznie . - To był impuls. On zastępował przez jakiś czas Krzysia Zalewskiego na koncertach. Wtedy poznaliśmy się bliżej, a ja zaprosiłem go do zespołu, nie zapytawszy o zdanie innych. Na szczęście mi to wybaczono - mówił.

 

W rozmowie z Piotrem Stelmachem muzycy Hey opowiadali także o symbolice piosenek z albumu "Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan" . - "Lot pszczoły nad tymiankiem" to symbol przemyślnej pilności albo pilnej przemyślności w dobieraniu tego, co dobre dla człowieka. Natomiast "Lilia, kula i cyrkiel" odzwierciedlają piękno - tłumaczyła Kasia Nosowska.

Sponsorem koncertu był PZU.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Rodzina Hey się rozrasta

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2012 15:31
- W dniu premiery albumu "Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan" na naszym kanale YouTube zamieścimy 5 nowych utworów. Do każdego nich oraz do singla jeden z nas nakręci swoją impresję filmową - mówił w Trójce gitarzysta Hey, Paweł Krawczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hey: tu każdy chce zostać na kolejny rok

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 15:31
- W naszej klasie jest miejsce dla uporządkowanych i ekscentrycznych. Jedyne, co nie występuje, to podgrupki, bo stanowimy zgraną bandę, a zostać na drugi rok to nie wstyd - tak o 20-letniej pracy w zespole opowiadają muzycy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Nosowska: nie jestem smutasem!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 21:07
- To, że jestem "zdołowaną panną od depresji" to mit, plotka, która się rozhulała na mój temat - podkreślała artystka w "Programie Alternatywnym".
rozwiń zwiń