Koncert Pablopavo w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2013 01:00
Podczas koncertu formacji Pablopavo i Ludziki w Trójce usłyszeliśmy kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów "Telehon" i "10 piosenek". Zapraszamy do oglądania wideo z występu.
Pablopavo i Ludziki podczas koncertu w Trójce zagrali kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów Telehon i 10 piosenek.
Pablopavo i Ludziki podczas koncertu w Trójce zagrali kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów "Telehon" i "10 piosenek".Foto: fot. Wojciech Kusiński/ Polskie Radio


Koncert odbył się 17 marca 2013 roku i był transmitowany na antenie Trójki. Powtórkę koncertu można było usłyszeć 21 lipca. Zapraszamy także do oglądania materiału wideo.
Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. Około roku 1998 został nieformalnym członkiem nieformalnej grupy muzyczno-eksperymentalno-zabawowej Antikonsjum. Pozostał nim do dziś. W 2000 powstał zespół Saduba, w którym był wokalistą i gitarzystą, a chwilę później - Zjednoczenie Sound System, które od 10 niemal lat propaguje muzykę jamajską w wydaniu soundsystemowym.

W roku 2001 narodziła się grupa Magara, w której Pablopavo był gitarzystą i wokalistą. Dwa lata później na scenę wchodzi Vavamuffin. Zespół zdobył rozgłos, nagrał płyty i zagrał kilkaset koncertów.
W roku 2009 ukazała się pierwsza solowa płyta nagrana pod szyldem Pablopavo i Ludziki.  Album "Telehon" poprzedziło wydanie singla o tym samym tytule. Drugi album  - "10 piosenek" - pojawił się w 2011. Płyta zawiera 12 utworów, ignorujących wszelkie ramy gatunkowe. Lider i pozostali muzycy swobodnie przepływają od hip-hopu, przez dubstep, funk, psychodelicznego rocka, by raz po razie zakotwiczyć w miejscach, które nie zyskały jeszcze nazwy.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogli Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Koncert: Lao Che zagrał "Soundtrack" w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 18:15
Zespół wydał niedawno piątą płytę. Piosenki z nowego krążka muzycy zagrali w Trójce. Zapraszamy do zobaczenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwester Ostrowski Quintet zagrał w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2013 20:05
Sylwester Ostrowski Quintet feat. Piotr Wojtasik wystąpili w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do zobaczenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu.
rozwiń zwiń