X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Pablopavo w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2013 01:00
Podczas koncertu formacji Pablopavo i Ludziki w Trójce usłyszeliśmy kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów "Telehon" i "10 piosenek". Zapraszamy do oglądania wideo z występu.
Pablopavo i Ludziki podczas koncertu w Trójce zagrali kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów Telehon i 10 piosenek.
Pablopavo i Ludziki podczas koncertu w Trójce zagrali kilka nowych piosenek oraz najbardziej znane utwory z albumów "Telehon" i "10 piosenek".Foto: fot. Wojciech Kusiński/ Polskie Radio


Koncert odbył się 17 marca 2013 roku i był transmitowany na antenie Trójki. Powtórkę koncertu można było usłyszeć 21 lipca. Zapraszamy także do oglądania materiału wideo.
Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. Około roku 1998 został nieformalnym członkiem nieformalnej grupy muzyczno-eksperymentalno-zabawowej Antikonsjum. Pozostał nim do dziś. W 2000 powstał zespół Saduba, w którym był wokalistą i gitarzystą, a chwilę później - Zjednoczenie Sound System, które od 10 niemal lat propaguje muzykę jamajską w wydaniu soundsystemowym.

W roku 2001 narodziła się grupa Magara, w której Pablopavo był gitarzystą i wokalistą. Dwa lata później na scenę wchodzi Vavamuffin. Zespół zdobył rozgłos, nagrał płyty i zagrał kilkaset koncertów.
W roku 2009 ukazała się pierwsza solowa płyta nagrana pod szyldem Pablopavo i Ludziki.  Album "Telehon" poprzedziło wydanie singla o tym samym tytule. Drugi album  - "10 piosenek" - pojawił się w 2011. Płyta zawiera 12 utworów, ignorujących wszelkie ramy gatunkowe. Lider i pozostali muzycy swobodnie przepływają od hip-hopu, przez dubstep, funk, psychodelicznego rocka, by raz po razie zakotwiczyć w miejscach, które nie zyskały jeszcze nazwy.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogli Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Koncert: Lao Che zagrał "Soundtrack" w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 18:15
Zespół wydał niedawno piątą płytę. Piosenki z nowego krążka muzycy zagrali w Trójce. Zapraszamy do zobaczenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwester Ostrowski Quintet zagrał w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2013 20:05
Sylwester Ostrowski Quintet feat. Piotr Wojtasik wystąpili w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do zobaczenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu.
rozwiń zwiń