Koncertowy polski dzień bluesa 2013. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 07:00
Zespół HooDoo Band wraz z gitarzystą Romkiem Puchowskim wystąpił przy Myśliwieckiej ze specjalnym, akustycznym programem. Zapraszamy do słuchania retransmisji koncertu na antenie Trójki i oglądania nagrania wideo na naszej stronie internetowej!
Zespół HooDoo Band z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, 17.09.2013
Zespół HooDoo Band z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, 17.09.2013Foto: Jacek Konecki/ Polskie Radio


B.B. King obchodzi urodziny 16 września. Już od 5 lat ta data wyznacza początek obchodów "Polskiego dnia bluesa”. Trójka nadaje temu wydarzeniu charakter ogólnopolski organizując okolicznościowe koncerty w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

W tym roku specjalny, akustyczny program przygotował na tę okazję zespół HooDoo Band, który z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego, wystąpił przy Myśliwieckiej.

Koncerty w Trójce>>>

W programie koncertu znalazły się premierowe wykonania utworów, które znajdą się na przygotowanej do wydania płycie "Hoodoo Band – Unplugged”. W związku z przypadającą w tym roku 70. rocznicą urodzin Tadeusza Nalepy artyści wykonali także utwory z repertuaru Ojca Polskiego Bluesa.

Koncert bez prądu – ale muzyka z ogniem!

Zapraszam – Jan Chojnacki.


Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: blues koncerty w Polskim Radiu

Czytaj także

Niezły jazz Jana Ptaszyna Wróblewskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 15:25
To jedna z najważniejszych osobowości polskiej sceny jazzowej. Związany z radiową Trójką od ponad 40 lat Jan Ptaszyn Wróblewski wystąpił w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do obejrzenia koncertu.
rozwiń zwiń