X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka w prima aprilis. Audycja, jakiej świat nie słyszał!

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 06:00
Pierwszy kwietnia to nie tylko prima aprilis, ale też 52. urodziny radiowej Trójki! Z tej okazji poranna audycja "Zapraszamy do Trójki" postawiona została na głowie. Zapraszamy do słuchania!
Audio
  • Serwis informacyjny o godz. 6.00 przeczytali Agnieszka Obszańska i Tomasz Żąda (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Agnieszka Szydłowska, Jerzy Sosnowski i Halina Wachowicz w serwisie informacyjnym Trójki
  • Przegląd prasy przygotował Marek Niedźwiecki (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Tajniki świata finansów w "Wiadomościach ekonomicznych" odkrywa Henryk Sytner
  • Przegląd prasy zagranicznej przedstawił Marek Lehnert korespondent Polskiego Radia z Rzymu... co słychać! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Grażyna Dobroń, Halina Wachowicz i Piotr Stelmach - informacyjny zestaw z serwisu o godz. 8 (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Anna Gacek i Jerzy Sosnowski oraz Halina Wachowicz w "Serwisie informacyjnym Trójki" (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • "Zapraszamy do Trójki" do góry nogami - najlepsze fragmenty!
Takiego zamieszania w studiu Trójki dawno już nie było...
Takiego zamieszania w studiu Trójki dawno już nie było... Foto: PR/G. Darmetko

Co przygotowała Trójka na 1 kwietnia ? - To jak zwykle niespodzianka! Liczymy jednak, że jak co roku pozytywnie zaskoczymy Słuchaczy. Zdradzić mogę tylko tyle, że serdecznie i szczególnie zachęcamy do słuchania porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" w godzinach 6.00 – 9.00 – zapowiadała Anna Burzyńska, sekretarz Programu 3.

Słuchaj Trójki w internecie>>>

Niespodzianki zaczęły się już o godz. 6, bo w porannej audycji przywitał słuchaczy... mistrz humoru Artur Andrus , a serwisy informacyjne czytały osoby kojarzone z całkiem innych antenowych ról. Pierwszy z nich, punktualnie o godz. 6, przedstawili: znana z podbijania terenów kulturalnych Agnieszka Obszańska i dziennikarz muzyczny Tomasz Żąda.

Skrót primaaprilisowego poranka:

Niemniej zaskakujący zestaw usłyszeć można było o godz. 7, kiedy przed mikrofonami zasiedli: programowo alternatywna Agnieszka Szydłowska i znany z "Klubów Trójki" Dariusz Bugalski . Natomiast o godz. 8 najważniejsze informacje przedstawili: Grażyna Dobroń , która zwykle dzieli się ze Słuchaczami "Instrukcją obsługi człowieka", i człowiek orkiestra, albo człowiek muzyka - Piotr Stelmach . Ostatni z przewróconych do góry nogami serwisów informacyjnych przeczytali o godz. 9: ekspertka w dziedzinie mody i muzyki Anna Gacek i współautor "Klubów Trójki" Jerzy Sosnowski .

Wiadomości sportowe, co wzbudziło zachwyt Słuchaczy i lawinę telefonów, prezentowała Halina Wachowicz , a prasę przeglądał dla Państwa, wyszukując najbardziej smakowitych tytułów, Marek Niedźwiecki .

Urodzinowym wygibasom nie oparły się nawet audycje publicystyczne. W "Salonie politycznym Trójki" o Platona, Arystotelesa i rehabilitację węgla pytała Ryszarda Kalisza Barbara Marcinik , która zazwyczaj pyta o… rzeczy bardzo kulturalne.

Ryszard Kalisz rozdarty między Platonem a Arystotelesem>>>

Natomiast w "Komentatorach" o tym, jak pozbyć się kreta i czego uczy nas czas, rozmawiali Wojciech Waglewski i Krzysztof Materna . Audycję prowadził Jan Chojnacki , Trójkowy ekspert od bluesa.

Wojciech Waglewski i Krzysztof Materna o chuchaniu w kurhan, czyli dylematy prawdziwego życia>>

Wiadomości ekonomiczne zaprezentował natomiast Trójkowy propagator sportowego stylu życia Henryk Sytner. Przegląd prasy zagranicznej przedstawił Marek Lehnert, korespondent Polskiego Radia z Rzymu, tego poranka wyjątkowo, nawet jak na niego, włoski.

W studiu nie zabrakło także dziennikarzy, których na co dzień usłyszeć można o tej porze. Tym razem jednak Marcin Łukawski i Krystian Hanke podjęli się roli... telefonistów.
Zapraszamy do słuchania i dziękujemy za 52 lata wspólnej historii.

(ei/jp)