X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Włącz się do akcji #SOSNepal

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 12:43
W akcji #SOSNepal chodzi o zebranie środków na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Otrzymalismy już 113 672 tys. wiadomości SMS, co daje kwotę 419 449,68 zł! Poza tym sprzedanych zostało ponad 29,5 tys. koszulek-cegiełek. Cały czas można włączyć się do pomocy.
Audio
Dziennikarze Trójki solidarnie przyłączyli się do akcji. Koszulkę SOSNepal prezentuje Piotr Metz
Dziennikarze Trójki solidarnie przyłączyli się do akcji. Koszulkę #SOSNepal prezentuje Piotr Metz Foto: K. Goleniewska/ PR3

W akcję zaangażowanych jest ponad 30 stacji radiowych i telewizyjnych oraz tytułów prasowych i ogromna liczba Polek i Polaków, którzy chcą pomagać Nepalczykom. Akcję wspierać można poprzez zakup specjalnej koszulki lub wysłanie charytatywnego SMS-a o treści "Nepal" na nr 73646.

Już pierwszego dnia wyczerpał się cały zapas koszulek w sklepach internetowych i konieczne było produkowanie kolejnych. W akcję zaangażowali się również znani artyści – m.in. Urszula Dudziak, Piotr Fronczewski, Anna Maria Jopek, Kayah, Piotr Machalica, Wojciech Malajkat, Marian Opania, Artur Rojek, Ania Rusowicz, Muniek Staszczyk, Magda Umer, Bartek i Wojciech Waglewscy, Grażyna Wolszczak i Zbigniew Zamachowski.

Wszystkie środki zebrane w wyniku tych inicjatyw na koncie Polskiej Akcji Humanitarnej zostaną przekazane na pomoc osobom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Przed nadejściem pory monsunowej PAH zabezpieczyła schronienie dla 1562 rodzin oraz przekazała potrzebującym 1,5 tony artykułów spożywczych, 112 tys. tabletek do oczyszczania wody oraz artykuły pierwszej potrzeby: ubrania, śpiwory, menażki i namioty. Obecnie prowadzone są ostatnie działania przed nadejściem deszczy – PAH przekazuje żywność ponad 1200 rodzinom w regionie Helambu, w wioskach, które podczas monsunu będą odcięte od świata.

Po ustaniu deszczy będzie można przystąpić do długofalowych projektów odbudowy zniszczeń, dlatego bardzo ważne jest, aby zebrać jak najwięcej środków na działania.

Włącz się w pomoc!

  • Kup koszulkę w drogeriach Rossmann, na www.skleppah.pl, www.sklep.polskieradio.pl oraz www.kulturalnysklep.pl. Cena charytatywnego T-shirtu wynosi 25 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na działania PAH w Nepalu.
  • Wyślij SMS o treści "Nepal" pod numer 73646 (całkowity koszt to 3,69 zł). Operatorzy komórkowi (Heyah, Orange, Play, Plus, T-Mobile) zrzekli się dochodu ze specjalnych SMS-ów. Partnerem Technologicznym akcji jest Digital Virgo S.A.

Czytaj także

Wystartowała akcja pomocy Nepalowi #SOSNepal

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 13:05
Program 3 Polskiego Radia oraz ponad 30 redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych, w porozumieniu z Polską Akcją Humanitarną, rozpoczęło wspólną akcję, której celem jest zbiórka pieniędzy dla nepalskich dzieci i ich rodzin. Pomóc można kupując specjalna koszulkę lub wysyłając SMS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nepal - kraj, który podnosi się z tragedii

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 17:32
Blisko osiem stopni w skali Richtera - z taką siłą niespełna dwa miesiące temu zatrzęsła się ziemia w Nepalu. Z całego świata zaczęła pomoc. Czy okazała się skuteczna?
rozwiń zwiń