X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Zaborski wśród laureatów "Kryształowych Piór"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 14:04
Dziennikarz otrzymał wyróżnienie w 10. edycji konkursu "Kryształowe Pióra".
Marcin Zaborski
Marcin Zaborski Foto: A. Bołdaniuk

Marcin Zaborski został wyróżniony w kategorii "Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie" za audycję z cyklu "Biuro Myśli Znalezionych", w której gościem był ks. Jan Kaczkowski.

Ks. Jan Kaczkowski żyje na pełnej petardzie (wideo)>>>

Wśród laureatów znalazł się też dziennikarz radiowej Jedynki Artur Wolski, który otrzymał I nagrodę w kategorii "Choroby serca - rosnące zagrożenie", a także dwa wyróżnienia.

Ideą konkursu "Kryształowe Pióra" jest wyróżnienie dziennikarzy, których praca przyczynia się do budowania społecznej świadomości na temat zagrożeń związanych z chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak zaburzenia układu krążenia, cukrzyca, depresja i choroby nowotworowe. Dziennikarze ponadto są nagradzani za promowanie postaw prozdrowotnych i ograniczających czynniki ryzyka. W konkursie biorą udział dziennikarze wszystkich mediów.

IAR/ei/fbi