X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laureaci Srebrnych Ust 2008

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2009 16:11
Zwyciężczynią tegorocznej edycji plebiscytu Srebrne Usta została Nelli Rokita. Słuchacze Trójki docenili w ten sposób jej sejmową wypowiedź o "staniu w rozkroku".
Audio

Drugą i trzecią nagrodę również otrzymali parlamentarzyści PiS - Tadeusz Cymański i Elżbieta Kruk. Czwarte miejsce zajął marszałek Sejmu Bronisław Komorowski z PO.

Zapraszamy też do posłuchania przygotowanego przez Beatę Michniewicz miszmaszu wypowiedzi naszych polityków.

Przypomnijmy, że w tym roku nominowani byli Tadeusz Cymański, Andrzej Czuma, Elżbieta Jakubiak, Ryszard Kalisz, Sebastian Karpiniuk, Bronisław Komorowski, Elżbieta Kruk, Waldemar Pawlak, Nelli Rokita oraz Donald Tusk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj także

Plebiscyt „Srebrne usta” rozstrzygnięty

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2010 00:14
Poseł PO Sebastian Karpiniuk został laureatem 14. plebiscytu Srebrne Usta radiowej Trójki. Drugie miejsce zajęła ubiegłoroczna laureatka Nelly Rokita, a trzecie - poseł PSL Franciszek Stefaniuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Słuchacze Trójki wybiorą "Srebrne Usta"

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2010 19:22
Po raz 14-ty rozpoczyna się plebiscyt Programu III Polskiego Radia "Srebrne Usta". Od poniedziałku słuchacze mogą głosować na najciekawsze, najbarwniejsze i najśmieszniejsze wypowiedzi polityków z ubiegłego roku. Niekoniecznie najbardziej merytoryczne.
rozwiń zwiń