Trójka w Kraju Basków

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2008 01:26
Już od kilku dni nadajemy relacje z festiwalu filmowego w San Sebastian - miasta położonego w Kraju Basków - autonomicznym i dosyć niesfornym regionie Hiszpanii. Od czwartku na naszej antenie jeszcze więcej baskijskich audycji...

Czwartek, to dzień z Bilbao - stolicy i największego miasta regionu. W porannym i popołudniowym Zapraszamy do Trójki relacje naszych reporterów - Łukasza Karusty i Marcina Gutowskiego.
Po 9:00 Piotr Baron zaprasza na TuBarona z Bilbao. Będą goście i opowieści o najciekawszych miejscach Kraju Basków. Z Hiszpanii także druga godzina Programu Alternatywnego, na którą  zapraszają Agnieszka Obszańska i Michał Nogaś oraz Klub Trójki, który poprowadzi Dariusz Rosiak.


W piątek przeniesiemy się znów do San Sebastian. W Zapraszamy do Trójki obserwacje naszych reporterów, TuBaron na żywo z festiwalowego miasta, a w Trójka Przekracza Granice również dominować będą baskijskie klimaty.


Sobota, to trzy audycje znad Zatoki Baskijskiej: Raport o stanie świata, Radiowy Dom Kultury oraz... Lista Przebojów Trójki.

Do Kraju Basków zapraszają: Agnieszka Obszańska, Ewa Wysocka, Piotr Baron, Marcin Gutowski, Łukasz Karusta, Michał Nogaś, Dariusz Rosiak, Wiesław Szala i Romuald Wrzodak.

Czytaj także

Trójka Przekracza Granice - Raport o stanie USA

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2008 17:40
W ramach projektu "Trójka Przekracza Granice" dziennikarze Trójki przez 4 tygodnie przemierzą całe Stany Zjednoczone. Będziemy w Hollywood i w Nowym Jorku, na Hawajach i na Alasce, przejedziemy w poprzek środkowe, kukurydziano-ziemniaczane stany.
rozwiń zwiń