X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójkowe podcasty

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2007 11:19
Podcast stanowi formę internetowej publikacji dźwiękowej, która ukazuje się w Internecie zazwyczaj w postaci regularnych odcinków...
Audio
Podcast stanowi formę internetowej publikacji dźwiękowej, która ukazuje się w Internecie zazwyczaj w postaci regularnych odcinków. Trójka proponuje obecnie zapis ośmiu audycji:

    * Salon Polityczny Trójki
    * Śniadanie w Trójce
    * Tym żył świat
    * Na wyciągnięcie ręki
    * Myśl dnia
    * Raport o stanie świata
    * Klub Trójki
    * Reportaż

W większości przypadków kolejne odcinki są umieszczane w Internecie tuż po emisji na antenie. Czasami jednak zdarza się, że trzeba zaczekać dzień lub dwa, nim materiał zostanie opracowany.

Niestety, ze względu na obowiązujące przepisy o prawie autorskim, na razie nie możemy w podcastach zawrzeć muzyki i innych utworów, które prawem autorskim są chronione.  Stąd niektóre audycje, są pozbawiane muzyki - a inne nie mogą do Internetu trafić.

Więcej informacji o podcastingu i audycjach Polskiego Radia na stronie Podcasting
Zobacz więcej na temat: śniadanie POLSKA