X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień z Depeche Mode w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2007 13:15
15 maja przez cały dzień w Trójce Depeche Mode. Opowieści i wspomnienia fanów oraz dziennikarzy, a przede wszystkim muzyka tej kultowej grupy.
Audio

15 maja przez cały dzień w Trójce Depeche Mode. Opowieści i wspomnienia fanów oraz dziennikarzy, a przede wszystkim muzyka tej kultowej grupy.

W 2009 roku minie 30 lat od rozpoczęcia działalności zespołu. Wciąż zaskakują, poszukują, wywołują liczne dyskusje i kontrowersje. To zespół z największym chyba „zapleczem” fanów na świecie. Dodajmy – fanów oddanych, którzy są w każdej chwili pojechać za grupą choćby na koniec świata. Tacy są również polscy miłośnicy Depeche Mode – od lat organizują zloty, spotkania, wyjazdy na koncerty. Ten dzień jest przede wszystkim dla nich!

9 maja wokalista Depeche Mode – Dave Gahan – obchodził 45 urodziny. Trójka dołącza się do serdecznych życzeń dla Artysty!

Zobacz więcej na temat: Depeche Mode koniec świata