X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień z Andrzejem Wajdą

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2008 15:09
W czwartek w Trójce "Dzień z Andrzejem Wajdą". Wspomnimy wszystkie nominowane do Oskara filmy reżysera ("Ziemia obiecana", "Panny z Wilka", "Człowiek z żelaza", "Katyń") oraz wydarzenia związane z przyznaniem Oskara za całokształt twórczości.
Audio

Naszymi gośćmi będą grający w filmach Wajdy aktorzy m.in.: Maja Ostaszewska i Antoni Pawlicki. Telefonicznie połączymy się z Danielem Olbrychskim i Marianem Opanią.

W programie również wypowiedzi Andrzeja Wajdy, Magdaleny Cieleckiej i Andrzeja Chyry oraz rozmowa z Michałem Kwiecińskim producentem "Katynia" dotycząca wizyty polskiej ekipy w Hoolywood.

Wspomniane filmy zilustrują fragmenty ścieżki dialogowej oraz skomponowana do nich muzyka.