X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Stoparczyk z radiowej Trójki uhonorowana przez Rzecznika Praw Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 16:52
Katarzyna Stoparczyk z Programu 3 Polskiego Radia nagrodzona została we wtorek 21 listopada Odznaką Honorową "Za Zasługi Dla Ochrony Praw Dziecka".
Dyplom RPD dla Katarzyny Stoparczyk
Dyplom RPD dla Katarzyny StoparczykFoto: Piotr Molecki

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury w Pile podczas finałowej gali wieńczącej obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. "Praca z dziećmi jest pięknym wyróżnieniem. Ta nagroda jest dla mnie ważna. Dziękuję za nią, ale mam też świadomość, że przyjęcie jej zobowiązuje" – mówiła dziennikarka radiowej Trójki, odbierając odznakę od Marka Michalaka, Rzecznika Praw Dziecka.

Katarzyna Stoparczyk – w Trójce od 2001 roku – prowadzi cykl "Dzieci wiedzą lepiej" oraz dwie autorskie audycje: "Myślidziecka 3/5/7" i "Zagadkowa niedziela", za którą we wrześniu br. została nagrodzona tytułem "Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej Vox Populi".

Zobacz więcej na temat: Trójka Kasia Stoparczyk