X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podziemny koncert Public Service Broadcasting!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 20:00
3 grudnia zespół Public Service Broadcasting zagrał wyjątkowy koncert, który odbył się 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido w Zabrzu.
Audio
  • Podziemny koncert Public Service Broadcasting! (Trójka)
Public Service Broadcasting
Public Service BroadcastingFoto: materiały prasowe

Wydarzenie było transmitowane na żywo na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Koncert odbył się z okazji górniczego święta Barbórki oraz 10. rocznicy istnienia Kopalni Guido jako samodzielnej instytucji kultury Miasta Zabrze i województwa śląskiego. Na wydarzenie zapraszali: prezydent Miasta Zabrza, Narodowe Centrum Kultury, Program 3 Polskiego Radia oraz Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.


Public Service Broadcasting podczas próby przed koncertem w Kopalni Guido Public Service Broadcasting podczas próby przed koncertem w Kopalni Guido (fot. Piotr Metz)

Najnowsze wydawnictwo Public Service Broadcasting, zatytułowane "Every Valley", ukazało się na początku lipca nakładem wytwórni Play It Again Sam. Nowy album zabiera słuchacza w podróż po kopalniach południowej Walii. Poprzednie płyty koncentrowały się wokół tematyki II wojny światowej oraz wyścigu kosmicznego. "Every Valley" przedstawia historię jednego przemysłu skupionego wokół jednego regionu, oddalonego od współczesnego świata. Opowieści o buncie klasy robotniczej w tych burzliwych i niepokojących czasach nie mogą być bardziej aktualne.

– Nie mam żadnych związków z górnictwem ani tym konkretnym regionem, ale wciągnęła mnie historia. Być może romantyczny krajobraz dolin przyciągną mnie do południowej Walii. Nie zawsze da się wszystko wyjaśnić. Ten album jest nie tylko o górnictwie czy samej Walii. Jest to opowieść o porzuconych i zaniedbanych społecznościach – mówi jeden z członków grupy J. Willgoose, Esq.

(materiały promocyjne)