X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdzie najlepiej tańczyć kujawiaka? Oczywiście we Włocławku!

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 20:00
Piękno fajansu i ludowego tańca, przemysłowe i sakralne oblicza architektury, ciekawostki dla aktustyków i elektryków – to wszystko możemy znaleźć we Włocławku.
Audio
  • Co można zobaczyć we Włocławku? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Włocławek – miasto z wielokulturową historią (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Zatańczmy kujawiaka! (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Wizyta w największej w Polsce elektrowni przepływowej (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Włocławski fajans – historia i teraźniejszość (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Jak włocławianie widzą swoją przyszłość? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Włocławek
WłocławekFoto: fotorince/Shutterstock

– Włocławek kojarzy się ludziom z przemysłem, ale turyści zaczynają odkrywać to miasto. Jest tu co podziwiać. Są tu zabytki architektury sakralnej, kamienice i budowle fabryczne bogatych mieszczan. Włocławek to miasto pełne legend i opowiadań o dawnych czasach – mówiła Anna Rokicińska, która w czwartek 3 sierpnia zabrała słuchaczy Trójki na długi spacer po mieście. A to wszystko w ramach cyklu "Trójka wraca do korzeni".

Energa logo.jpg

Program 3 Polskiego Radia kontynuuje reporterską podróż po Polsce. Od 2016 roku dziennikarze stacji z ul. Myśliwieckiej odwiedzili kilkanaście miast i miasteczek, m.in. Gołdap, Gdynię, Rabkę-Zdrój, Kłodzko, Toruń, Cieszyn, Płock, Leszno, Bieruń, Pelpin. A w każdym miejscu, do którego zaglądają, opowiadają słuchaczom o tradycjach miasta i regionu, przybliżają ich specyfikę, wracają do ważnych dat i miejsc w historii.

Na początku sierpnia reporterka Trójki Anna Rokicińska zabrała słuchaczy Trójki na spacer po włocławskich ulicach, podczas którego poznawaliśmy bogatą historię miasta. Pojawili się w niej Krzyżacy, Tadeusz Kościuszko, Mikołaj Kopernik i włocławski noblista. Dziennikarka zabrała nas także do katedry, na lekcję tańca ludowego i do największej w Polsce elektrowni przepływowej.

Relacje te wyemitowaliśmy w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" o godz. 6.35, 7.21, 7.43, 16.22, 17.13, 18.40.

Akcja "Trójka wraca do korzeni" trwa cały czas. W następnych miesiącach Program 3 odwiedzi kolejne ciekawe miejsca w Polsce.


 

Czytaj także

Trójka wraca do korzeni w... Toruniu. Pierniki, Kopernik i wiele więcej

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2016 18:40
Jak żyje się w grodzie wpisanym na listę zabytków UNESCO, ale jednocześnie pełnym energii i bogatym w społeczne inicjatywy? Sprawdzają to reporterzy Programu 3, w ramach piątego już przystanku na trasie radiowego cyklu "Trójka wraca do korzeni".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka wraca do korzeni". Historia i współczesność Pelplina

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 12:00
W czwartek zabieraliśmy Państwa do Pelplina. Nasz reporter sprawdzał, jak żyli średniowieczni mnisi i wziął lekcję pisania gęsim piórem. Spróbował też przetłumaczyć najtrudniejsze słowa z dialektu kociewskiego.
rozwiń zwiń