X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club zagrają podczas 12. Trójkowej "Offensywy de Luxe"

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2018 15:23
Już od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne wydanie swojej autorskiej audycji "Offensywa". 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: materiały promocyjne

Tym razem odbędzie się ona 12 stycznia, a w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpią: Kortez, niXes, L.Stadt i Decadent Fun Club. Podczas koncertu zostaną wręczone również "Szczoty", czyli doroczne nagrody "Offensywy de Luxe". Początek koncertu i transmisji o godz. 22.05.

– To już dwunasta edycja "Offensywy De Luxe". I znów będzie miała imponujący skład – zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. I nie przesadza, bo jego zaproszenie do zagrania w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przyjęli artyści, których nie trzeba przedstawiać nie tylko słuchaczom "Offensywy". Będą to: podbijający listy przebojów i serca słuchaczy Kortez (z piosenkami z nowej płyty "Mój dom”); Ania Rusowicz z nowym, zaskakującym projektem niXes; nietuzinkowy i bardzo ambitny zespół L.Stadt, a wreszcie niedawni debiutanci, czyli nietuzinkowa i obiecująca grupa Decadent Fun Club.

image003.jpg

Wszyscy uczestnicy "Offensywy de Luxe" otrzymają prestiżowe nagrody – słynne "Szczoty". – Ale niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie, bo "Offensywa de Luxe" to zawsze był koncert z niespodziankami – mówi Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru.

Transmisja na antenie Trójki w piątek 12 stycznia od godz. 22.05.