"I Love Radio" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2018 13:00
11 kwietnia, w Polski Dzień Radia, na antenach Polskiego Radia między godziną 8.00 a 8.30 wyemitowany zostanie specjalny charytatywny blok reklamowy. W tym dniu przygotowaliśmy wyjątkowe audycje oraz konkursy i zabawy dla słuchaczy.
Audio
  • Przemysław Bluszcz: moja przygoda z radiem zaczęła się od Listy Przebojów Trójki (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Maria Seweryn: mam wyjątkowy sentyment do Teatru Polskiego Radio (Do południa/Trójka)
  • Krzysztof Gosztyła: moje radio jest jak najlepsze antidotum na samotność (Do południa/Trójka)
  • Rafał Królikowski: radio daje niezwykłą intymność (Muzyczna poczta UKF)
  • Andrzej Mastalerz: praca w radiu to dla mnie przyjemność i duży zaszczyt (Magazynek/Trójka)
  • Grażyna Barszczewska: święto radia jest moim świętem (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Dla słuchaczy mamy kubki i koszulki z napisem akcji I LoveRadio
Dla słuchaczy mamy kubki i koszulki z napisem akcji "I LoveRadio"Foto: Polskie Radio

I Love Radio to wspólna akcja pięciu największych nadawców w Polsce, której celem jest popularyzacja radia jako efektywnego medium reklamowego. W Polski Dzień Radia, na antenach konkurujących na co dzień ze sobą grup radiowych, został wyemitowany wspólny Charytatywny Blok Reklamowy. Specjalny blok reklamowy pojawił się w tym samym czasie na antenach nadawców zrzeszonych w projekcie I Love Radio, a więc w 164 rozgłośniach ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych. Spoty reklamowe usłyszeliśmy w porannych pasmach stacji, pomiędzy godziną godz. 8.00 a 8.30.

Całkowity dochód ze sprzedaży reklam w bloku charytatywnym przekazany zostanie na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu w Krośnie, które pomaga przywracać dzieciom słuch i integrować je ze środowiskiem, aby w przyszłości mogły funkcjonować na równi ze słyszącymi. 

W tym szczególnym dla radia dniu na antenach Polskiego Radia nie zabrakło specjalnych audycji oraz konkursów i zabaw z nagrodami. 

W Trójce przez cały dzień prozę na temat radia czytali: Grażyna Barszczewska, Maria Seweryn, Andrzej Mastalerz, Przemysław Bluszcz, Rafał Królikowski oraz Krzysztof Gosztyła. Na słuchaczy w porannym i popołudniowym programie "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa" czekały będą zestawy kubków i koszulek z nazwą akcji "I Love Radio". Nagrania  przygotowała Natalia Grzeszczyk.