X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ruszył wyjątkowy program "Start NaGranie", czyli radiowa Trójka szuka muzycznych talentów

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 11:00
Już od środy 12 września debiutujący soliści i zespoły mogą zgłaszać się do nowego projektu radiowej Trójki pt. "Start NaGranie".

35 artystów, którzy zakwalifikują się do programu, weźmie udział w przesłuchaniach w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Zwycięzca będzie mógł nagrać i wydać płytę w Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Pierwszy odcinek "Start NaGranie" już w październiku. Została uruchomiona specjalna strona internetowa poświęcona akcji.

"Start NaGranie" to projekt, jakiego do tej pory nie było w żadnej stacji radiowej. W pierwszym etapie, który ruszył 12 września, uczestnicy mogą zgłaszać swoje amatorskie nagrania – przy pomocy specjalnej strony startnagranie.polskieradio.pl.

Następnie 35 uczestników wyłonionych przez jury składające się z muzyków i dziennikarzy Polskiego Radia (nazwiska zostaną ogłoszone 17 września) weźmie udział w eliminacjach, które odbędą się w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej (7 pierwszych odcinków programu). Cztery kolejne odsłony programu to półfinały. Zwycięzcę poznamy w finałowym, 12. odcinku, w którym weźmie udział trzech najlepszych debiutantów.

Wszystkie przesłuchania będzie można usłyszeć na antenie Trójki, na portalu polskieradio.pl oraz w mediach społecznościowych.

Założeniem projektu jest to, by artyści grali wyłącznie własny repertuar, co między innymi odróżnia "Start NaGranie" od innych programów, w których możliwe jest wykonywanie coverów. A ponadto młodzi wykonawcy nie tylko zaprezentują swoją twórczość, ale też opowiedzą o swoich inspiracjach i doświadczeniach muzycznych, a także porozmawiają z jurorami o swoich planach na przyszłość, wytyczonych celach i własnych marzeniach. – Dzięki temu będziemy mogli ich poznać bliżej, nie tylko jako muzyków – mówi Wiktor Świetlik, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia. – Chcemy by był to program, który w autentyczny sposób pomoże wydobyć przyszłe diamenty polskiej sceny muzycznej, polskiej kultury. Wierzę, że czają się one w wielu zakątkach Polski, we wszystkich środowiskach, a ten unikatowy projekt to wielka szansa dla nich, ale też dla Trójki i polskiej kultury – dodaje Świetlik. 

Gospodarzem programu będzie dziennikarz Trójki Tomasz Żąda, a zwycięzcy przesłuchań zostaną zaproszeni do poniedziałkowego wydania jego audycji "Trójka żąda debiutów".

Pierwszy odcinek "Start NaGranie" na antenie Programu 3 Polskiego Radia już 5 października, a finał 21 grudnia.

Zobacz więcej na temat: Trójka W POLSKIM RADIU