X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Album "Męskie Granie 2018" ze sprzedażą na poziomie Złotej Płyty

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 16:11
Wydany 16 listopada przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia podwójny album "Męskie Granie 2018" z utworami m.in. Korteza, Organka i Krzysztofa Zalewskiego w zaledwie dwa tygodnie od premiery rozszedł się w liczbie 17 694 egzemplarzy. 
Męskie Granie Orkiestra 2018
Męskie Granie Orkiestra 2018Foto: mat. prasowe

Jest to nakład pozwalający wystąpić do Związku Producentów Audio-Video o przyznanie temu albumowi statusu Złotej Płyty.

Seria płytowa "Męskie Granie" poświęcona jest kultowej trasie koncertowej, która organizowana jest od 2010 roku w największych polskich miastach. Najnowszy, dwupłytowy album stanowi artystyczne podsumowanie tegorocznej odsłony imprezy. Warto przypomnieć, że osiem spośród dziewięciu dotychczasowych płyt serii uzyskało status platyny. Najnowsze, podwójne wydawnictwo z serii, zanotowało właśnie sprzedaż na poziomie Złotej Płyty.

Od 16 listopada, czyli dnia premiery, do środy 28 listopada (a zatem w ciągu 12 dni handlowych) zarejestrowana sprzedaż albumu Męskie Granie 2018 – wydanego przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia – wyniosła 17 694 egzemplarzy. Jest to nakład pozwalający wystąpić do Związku Producentów Audio-Video o przyznanie albumowi statusu Złotej Płyty – mówi Piotr Nagłowski, dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia, wydawcy albumu.

Pierwsza część kompilacji "Męskie Granie 2018" zawiera między innymi niepowtarzalne "zderzenia" muzyczne – zespołu Organek i Kazika, Natalii Przybysz i jej rodziców, Darii Zawiałow i Małgorzaty Ostrowskiej, grupy Lao Che i Dawida Podsiadło oraz utwory specjalnego projektu ØNA (stworzonego przez zespół Ørganek i zaproszone Artystki). Druga płyta to zapis koncertu Męskie Granie Orkiestra 2018 – projektu stworzonego specjalnie na potrzeby tegorocznej trasy. W tym roku trzon MGO tworzyli: Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło i Kortez.

Album można kupić w sieci salonów Empik oraz innych dobrych sklepach płytowych.

Więcej informacji w serwisie specjalnym Polskiego Radia poświęconym trasie Męskie Granie 2018.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka