X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019 na antenie radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2019 18:41
Lato w Programie 3 Polskiego Radia to czas muzycznych festiwali. W najbliższych dniach Trójka zajrzy na Tauron Nowa Muzyka Katowice, skąd już po raz kolejny – jako patron medialny – zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia tej popularnej imprezy poświęconej głównie ambitnej muzyce elektronicznej. W antenowych planach radiowej Trójki z FNMK znalazły się m.in. transmisja koncertu Rhye.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/ kondr.konst

Przez cały festiwal, czyli od 20 do 22 czerwca, ekipa dziennikarzy Programu 3 Polskiego Radia – Agnieszka Szydłowska, Agnieszka Obszańska, Michał Margański oraz Piotr Metz – będzie na bieżąco informować słuchaczy o przebiegu wydarzeń w trakcie święta słuchaczy ambitnej muzyki elektronicznej.


fffff Festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

O TNMK można słuchać już od poniedziałku 17 czerwca w audycjach "Do południa" oraz w "LP Trójce". I tak będzie aż do piątku 21 czerwca. Bezpośrednie relacje z Festiwalu pojawią się natomiast w czwartek 20 czerwca w "Magazynku" (godz. 15.05-16.00; wejścia reporterskie Piotra Metza) oraz w "Programie alternatywnym" Agnieszki Szydłowskiej (godz. 19.00-21.00) – z transmisją koncertu otwarcia z siedziby NOSPR w wykonaniu międzynarodowego projektu Rhye – łączącego w swojej twórczości subtelną elektronikę z brzmieniami R&B.

W piątkowe popołudnie 21 czerwca impreza zagości w audycji "Anagrammargana" Michała Margańskiego (godz. 15.05-16.00), a w sobotę 22 czerwca w plenerowym wydaniu "Radiowego domu kultury" (13.00-15.00; Park Bogucki), który poprowadzą Agnieszka Szydłowska i Agnieszka Obszańska.

Natomiast w nocy z sobotę na niedzielę (godz. 0.05-2.00) specjalna relacja z Katowic w "Potrójnym pasmie przenoszenia" Michała Margańskiego.

***

Tauron Nowa Muzyka Katowice to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, zainaugurowany w 2006 roku w Katowicach. Tegoroczna, 14. Już odsłona TNMK to 4 dni szaleństwa na 9 scenach (w tym 8 w Strefie Kultury na terenach byłej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice), przy muzyce 69 artystów z całego świata. Najjaśniejsze punkty programu festiwalu to występy takich gwiazd, jak legendarny zespół Kraftwerk, król grime'u Skepta, tytani electropopu z Apparat i GusGus, ikona nu-jazzu Jazzanova i psychodeliczny duet Red Axes. Jak co roku nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących – Tauron Nowa Muzyka Katowice to nie tylko świeże dźwięki, ale pełna paleta zjawisk szeroko rozumianej kultury. Warto zauważyć, że w tegorocznym programie festiwalu szczególnie mocno podkreślona jest obecność kobiet, które zupełnie zdominują dwie sceny festiwalu.

Trójka jest wieloletnim partnerem medialnym festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.