Trójka sprawdza, co słychać w Miami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:30
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy turystyczną stolicę Florydy. Do Miami wybrała się nasza wysłanniczka – Agnieszka Szwajgier.
Audio
  • Aligatory prosto z Miami (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Wyspa wyłącznie dla milionerów (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Co to jest Miami Style? (Do południa/Trójka)
  • Policjanci z Miami (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Z wizytą w indiańskiej wiosce (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Miami
MiamiFoto: Mia2you/Shutterstock.com

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, było Miami.

Relacji Agnieszki Szwajgier prosto z tego miasta było można wysłuchać w środę 26 czerwca porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.40 i 7.40, 16.20 i 17.20) oraz w audycji "Do południa" (godz. 10.30). 

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, Budapeszt i Split.

Czytaj także

Sprawdzamy, co słychać w Budapeszcie

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 17:00
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy stolicę Węgier. Do Budapesztu wybrała się nasza wysłanniczka – Paulina Kozion.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwiedzamy Madryt w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 18:20
Marcin Pośpiech z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Hiszpanii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w poniedziałek 29 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwiedzamy Split w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 17:20
Ernest Zozuń z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do jednego z większych miast w Chorwacji. Jego relacji można słuchać w Trójce we wtorek 7 maja.
rozwiń zwiń