X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka w Katowicach, czyli OFF Festival 2019 na antenie Programu 3 Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 13:00
Trwa lato z dobrą muzyką na antenie Trójki. Kolejnym plenerowym wydarzeniem pod patronatem Programu 3 Polskiego Radia – po m.in. Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice i koncertach w ramach trasy Męskie Granie – będzie Off Festival. Święto muzyki alternatywnej w Dolinie Trzech Stawów startuje już 2 sierpnia. Trójka zaplanowała obszerne relacje z tego wydarzenia.
Off Festival 2019
Off Festival 2019Foto: mat. promocyjne

Dziennikarze muzyczni z ul. Myśliwieckiej mają w planach relacje z licznych festiwalowych wydarzeń oraz wywiady z artystami. Dzięki tym audycjom, nadawanym na żywo z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, słuchacze Trójki będą mogli poczuć atmosferę najważniejszego festiwalu muzyki alternatywnej w Polsce.

Zapowiedź wydarzenia będzie można usłyszeć już w czwartek 1 sierpnia w "Magazynku" Piotra Metza (godz. 15.05-16.00) oraz w festiwalowym wydaniu jego audycji "W tonacji Trójki" – w piątek 2 sierpnia (14.05-15.00). Z kolei w sobotę, 3 sierpnia, Trójka zaprasza na plenerowe wydanie "Radiowego domu kultury" (13.05-15.00) Agnieszki Szydłowskiej i Agnieszki Obszańskiej oraz "Listę osobistą" Piotra Metza (19.05-22.00). Festiwal podsumuje Anna Gacek w specjalnej audycji w niedzielę 4 sierpnia (20.05-21.00).

OFF to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, zainaugurowany w 2006 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, pomysłodawcy i organizatora imprezy. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się w sierpniu, od dziewięciu lat w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Trójka, jako patron medialny wydarzenia, jest z nim od początku silnie związana. Podczas tegorocznej, czternastej już odsłony, na specjalnej festiwalowej "Scenie Trójka/Tauron" wystąpią – wzorem ubiegłych lat – artyści rekomendowani przez dziennikarzy muzycznych Programu 3 – m.in. Aldous Harding, slowthai, Juan Wauters, Tęskno, Wczasy i Trio Jazzowe Marcina Maseckiego.

Ponadto Program 3 Polskiego Radia przygotował różne niespodzianki dla tych uczestników Festiwalu, którzy odwiedzą plenerowe studio anteny.

Zobacz więcej na temat: Trójka