X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miasto kontrastów, chaosu i magii. "Trójka – jesteśmy połączeni" w Delhi

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 18:05
Michał Żakowski wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Indii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 18 września 2019 roku.
Audio
  • "Metro to prawdziwe błogosławieństwo dla Delhi!" (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Joga śmiechu w Ogrodzie Lodich (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Świątynia Gurudwara Bangla Sahib od kuchni (Do południa/Trójka)
  • Szkoła w Taj Mahal (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Codzienność w mikrokosmosie Delhi (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Delhi
DelhiFoto: Shutterstock.com/Elena Ermakova

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, było Delhi.

– Delhi to jedno z trzech największych miast świata, w którym żyje 26 milionów ludzi. Pamięta ono rządy kilku imperiów, widać ich ślady na każdym kroku: starożytne forty, świątynie, bazary. To miasto kontrastów, chaosu i magii oraz śmiechu podczas porannej jogi w cudownych ogrodach – mówił Michał Żakowski. 

Relacji naszego dziennikarza prosto z tego miasta można było wysłuchać w środę 18 września porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz "Do południa".  

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, BudapesztSplitMiami, Połągę i Wilno.

Czytaj także

Trójka sprawdza, co słychać w Miami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:30
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy turystyczną stolicę Florydy. Do Miami wybrała się nasza wysłanniczka – Agnieszka Szwajgier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwiedzamy Połągę w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 19:00
Tomasz Jeleński z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do jednego z najsłynniejszych kurortów wypoczynkowych na Litwie. Jego relacji można było słuchać w Trójce w piątek 26 lipca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka z wizytą w Wilnie

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 10:45
Wioletta Myszkowska z Programu 3 Polskiego Radia wybrała się z reporterskim mikrofonem do stolicy Litwy. Jej relacji można było wysłuchać w Trójce w środę 14 sierpnia.
rozwiń zwiń