X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muniek Staszczyk zagrał w radiowej Trójce specjalny koncert dla zwycięzcy licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019"

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 12:00
13 grudnia Muniek Staszczyk zagrał recital w studiu im. Agnieszki Osieckiej specjalnie dla pana Juliusza i jego bliskich. Koncert został wylicytowany w pierwszej aukcji radiowej Trójki w ramach akcji "Święta bez granic 2019".
Muniek Staszczyk z albumem Syn miasta w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. A. Osieckiej
Muniek Staszczyk z albumem "Syn miasta" w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. A. OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński

W licytacji koncertu Muńka Staszczyka pan Juliusz okazał się najbardziej hojnym darczyńcą – za akustyczny występ charyzmatycznego lidera grupy T.Love dał aż 35 tys. zł. Będzie to drugi publiczny występ Muńka po ciężkiej chorobie.

Autor "Poli" otarł się o śmierć, gdy w lipcu tego roku doznał wylewu krwi do mózgu. Fachowa pomoc w szpitalu w Londynie uchroniła artystę przed najgorszym, a dalsze leczenie – już w Polsce – na tyle poprawiło stan zdrowia wokalisty, że udało mu się dokończyć i wydać płytę solową zatytułowaną "Syn miasta". Album ukazał się 18 października, ale Muniek musiał odwołać zaplanowane wcześniej koncerty.

Dzięki rehabilitacji wokalista stopniowo wraca do zdrowia i czuje się już na tyle dobrze, że zdecydował się ofiarować na aukcję w Trójce swój akustyczny koncert. Chętnych wśród słuchaczy do licytowania nie zabrakło – pierwszy singiel Muńka z płyty "Syn miasta", czyli "Pola", aż 8 razy był numerem jeden na "Liście Przebojów Programu 3", a teledysk w serwisie YouTube ma już ponad 14,5 miliona wyświetleń.

Występ wylicytowany został przez Pana Juliusza, który zaoferował za "prywatny" koncert w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej aż 35 tys. zł. W wydarzeniu wzięli udział jego najbliżsi – rodzina i przyjaciele. Ale nie tylko. W trakcie pamiętnej audycji "Zapraszamy do Trójki", prowadzonej jak zwykle przez Kubę Strzyczkowskiego, Pan Juliusz zaprosił również współfinalistów licytacji – Pana Bogusława z Warszawy, który za wejście swoich gości na koncert wpłacił 13 tys. zł oraz Pana Grzegorza (również ze stolicy) – on ofiarował za udział w wydarzeniu 5 tys. zł. Zaoferowana przez finałową Trójkę łączna kwota 53 tys. zł zasili w całości konto Fundacji Świętego Mikołaja, która przeznaczy je na stypendia dla zdolnych dzieci z niezamożnych polskich rodzin.

W tym roku Trójka zebrała – dzięki dwóm antenowym licytacjom i napływającym codziennie sms-om – już ponad 350 tys. zł.

Więcej o akcji: www.swietabezgranic.pl.

Zobacz więcej na temat: Trójka