Ferie z Trójką we wtorek. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 22:15
Podobno nadchodzi wreszcie upragniony śnieg i mróz. Ale "Ferie z Trójką" tak rozgrzewają, że możemy tego w ogóle nie dostrzec! Dziennikarze Trójki i Polskiego Radia Dzieciom zapraszają codziennie między godz. 12.15 a 14.00!
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: jdrv_art/Shutterstock

Ferie 1200x660_3.jpg
Z Polskim Radiem nie można się nudzić. Spędź ferie z nami!

Wtorkowe spotkanie rozpoczęło... oczywiście przywitanie! Tym razem bohaterką była Myszka Fela. Pasowała tutaj doskonale, w końcu jest znana z audycji "Myszka Fela reporterka". Ciekawe rzeczy dzisiaj wywęszyła!

Jak przystało na rasową reporterkę, Fela zadała kilka wnikliwych pytań naszej "Młodej Gwieździe". Tym razem była nią znana tiktokerka Natalia Sisik z którą rozmawialiśmy oczywiście przez telefon.

O godz. 13.10 można było wysłuchać drugą część słuchowiska "Przygoda Niepyłki i Apolinki", a zaraz po niej Krzysztof Łoniewski zaprosił wszystkich na niezwykłą lekcję WF. 

Do tego, że na lekcjach angielskiego przygotowanych przez Aleksandrę Kaczkowską, Mateusza Krautwursta i Nicka Sincklera jest zaskakująco i niezwyczajnie, już się przyzwyczailiśmy. Ale tym razem odcinek nazywał się "Elza – Rutyna dnia"...

A wtorkowe wydanie "Ferii z Trójką" pożegnaliśmy z Grzegorzem Barańskim, który niestrudzenie przekonuje, że komputer nie jest tak straszną maszyną, jak się wydaje.


***

Na "Ferie z Trójką" zapraszamy już jutro w godzinach 12.15 – 14.00

Czytaj także

Ferie śpiewających sióstr. Ala i Ola Tracz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2021 12:40
Jednymi z bohaterek pierwszego dnia "Ferii z Trójką" były tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior i laureatka I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, 10-letnia Ala Tracz oraz 15-letnia Ola Tracz znana z telewizyjnego talent show "The Voice Kids". Mimo pięcioletniej różnicy wieku siostry łączy bardzo wiele – talent, zainteresowania, a przede wszystkim scena.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Bereda: robię to, co lubię

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 12:45
W "Feriach z Trójką" codziennie spotykamy się – oczywiście telefonicznie – z gwiazdą. Tym razem to Magda Bereda, youtuberka, influencerka, piosenkarka i kompozytorka, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Młoda wokalistka i duża trema. Carla Fernandes w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 11:40
W jej żyłach płynie hiszpańska i portugalska krew, mieszka w Polsce i śpiewa po angielsku – gościem piątego wydania cyklu "Ferie z Trójką" była Carla Fernandes – wokalistka telewidzom znana z programu "The Voice Kids", która opowiedziała o tym, co czuje, gdy stoi na wielkiej scenie i jak radzi sobie ze sceniczną tremą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie: czas odpoczynku, ale i przemyśleń

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 12:45
Mateusz Gędek, finalista programu The Voice Kids znajduje się obecnie w ważnym momencie kariery. Po trzech latach działalności zespół 4Dreamers wydaje właśnie ostatni utwór i kończy działalność. A Mateusz –  podobnie jak trzej jego koledzy: Kuba, Tomek i Max – musi podjąć decyzję, co dalej.
rozwiń zwiń