Nowoczesne radio z tradycjami. Nowa ramówka Programu 3 Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 07:31
W poniedziałek 8 lutego radiowa Trójka ruszyła  z nową zimowo-wiosenną ramówką. Odświeżona propozycja programowa to nie tylko zmiany godzin nadawania niektórych audycji, ale też zupełnie nowe programy, przygotowane przez nowych prowadzących. Nie zabraknie też lubianych przez słuchaczy głosów Piotra Barona, Marka Wiernika czy Aleksandry Kaczkowskiej.
Studio Trójki
Studio TrójkiFoto: M. Sas/PR

– Nasza nowa ramówka będzie dopasowana do stałych odbiorców, ale też zaprezentuje świeże, nowoczesne spojrzenie na radio, które ma za zadanie zainteresować słuchaczy dotychczas z Trójką niezwiązanych. W tym celu zaprosiliśmy do współpracy nowe twarze – mówił Michał Narkiewicz-Jodko, dyrektor i redaktor naczelny Programu 3 Polskiego Radia.

Michał Narkiewicz-Jodko  Foto: Polskie Radio Michał Narkiewicz-Jodko Foto: Polskie Radio

Wśród nowych prowadzących znalazł się między innymi Konrad Biliński – muzyk, producent i kompozytor, a od teraz również autor wieczornej audycji muzycznej "Akordy Alterowane" nadawanej w poniedziałki w paśmie "Muzyka z Trójką".

"Akordy Alterowane" – nowy program w Trójce

"Serdeczne Dźwięki"

Mateusz Krautwurst w poniedziałki po godzinie 23.00 zaprasza na "Serdeczne Dźwięki". W audycji nie brakuje rozmów z artystami o ich pasji, życiu i muzyce.

"Serdeczne dźwięki" - zaprasza Mateusz Krautwurst

Parasoul 1200.jpg
"Muzyce się nie odmawia". Parasoul i ich debiut w Trójce

"Trójka Żąda debiutów"

Bardzo ważną częścią zimowo-wiosennej propozycji Programu 3 jest również promocja debiutujących polskich wykonawców i zespołów, połączona z planami koncertowymi, dostosowanymi do sytuacji pandemicznej. – Chcemy dać szansę młodym muzykom, którzy mają talent, marzyli o tym, żeby wypłynąć na szersze wody, ale nie mieli gdzie – podkreślał dyrektor Michał Narkiewicz-Jodko.

Program 3 Polskiego Radia ma w planach także poszerzenie i umocnienie obecności w sieci poprzez łączenie audycji nadawanych na antenie z multimedialnym contentem online oraz obecnością w mediach społecznościowych.

(mat. prasowe)

Czytaj także

Akcja charytatywna "Trójka pomaga". Zakończyła się internetowa licytacja

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 21:40
Licytacja na stronie trojkapomaga.pl trwała do godziny 22.00. W pierwszym dniu akcji, podczas specjalnej audycji na antenie Trójki, dzięki hojności słuchaczy zebrano ponad 46 tysięcy złotych. Dochód z licytacji trafi do podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dariusz Urbanowicz w redakcji sportowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 17:00
Najnowszym „transferem” redakcji sportowej Programu 3 Polskiego Radia jest Dariusz Urbanowicz – doświadczony dziennikarz z pokaźnym stażem w różnych mediach oraz ceniony komentator m.in. TVP, Eurosportu, SportKlubu, Orange Sport i Canal+.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomek Dudek w redakcji muzycznej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 12:00
Od soboty 16 stycznia muzyczne, weekendowe pasma w Programie 3 Polskiego Radia będzie prowadził Tomek Dudek. Dziennikarz muzyczny z wieloletnim stażem, prezenter radiowy, a także oficjalny DJ Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej zadebiutuje w Trójce 16 stycznia w audycji „Przebojowa sobota”.
rozwiń zwiń