Gala mojepolskieradio.pl z udziałem Stinga

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2010 16:01
Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy, Robert Gawliński, Maciej Maleńczuk, Anna Maria Jopek oraz Caro Emerald zagrają z Polską Orkiestrą Radiową podczas tego samego koncertu.
Audio

17 grudnia w Teatrze Polskim galę poprowadzą Grażyna Torbicka i Marek Niedźwiecki, a towarzyszyć im będą najpopularniejsi prezenterzy Trójki.

- To będzie niezwykły koncert z paru względów - podkreśla Jarosław Hasiński, prezes Polskiego Radia. - Wyszyscy wykonawcy wystąpią na żywo z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Radiowej w aranżacjach Adama Sztaby. Gala będzie równolegle transmitowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia oraz TVP 2  - dodaje prezes.

Wszystkich fanów twórczości brytyjskiego muzyka zachęcamy do odwiedzenia kanału "Sting" na platformie internetowej moje.polskieradio.pl. Można tu usłyszeć utwory z różnych płyt solowych artysty, jak i te, dzięki którym zdobył popularność z zespołem The Police.

Współorganizatorem gali "mojepolskieradio.pl" jest TVP 2.

Bilety będzie można wygrać w Trójce.

Aby wysłuchać nagrania z konferencji prasowej poświęconej temu wydarzeniu, kliknij "Jarosław Hasiński, prezes Polskiego Radia o koncercie mojepolskieradio.pl" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

 

(pg/IAR)

 

Czytaj także

Sting Live in Berlin - DVD

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2010 12:46
Występ zarejestrowany 21 września w berlińskiej sali O2 Arena odbył się w ramach doskonale przyjętej przez publiczność i krytykę trasy promującej płytę "Symphonicities".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sting – Next To You

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2010 03:00
Najnowsza aranżacja piosenki "Next to you" pochodzi z płyty "Symphonicities".
rozwiń zwiń