"Trójka na biwaku" – za nami specjalne wydanie audycji "Trójka przed południem"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2021 12:16
W czwartkowy poranek w ogródku przy ul. Myśliwieckiej zaparkował kamper, którym dziennikarze Radia Rzeszów odwiedzają w te wakacje najodleglejsze zakątki Polski. 26 sierpnia przystankowi w Warszawie towarzyszył program "Trójka na biwaku", czyli specjalne wydanie audycji Programu III Polskiego Radia – "Trójka przed południem". Piotr Firan z radiowej Trójki biwakował wspólnie z Dawidem Osysko i Jerzym Frąckowiakiem.
Kamperaudycji Radio Biwak
Kamper audycji "Radio Biwak"Foto: Polskie Radio Rzeszów

Bieszczady dom 1200.jpg
https://www.polskieradio.pl/9/9217/Artykul/2795450,Trojka-na-biwaku-Jak-to-jest-rzucic-to-wszystko-i-wyjechac-w-Bieszczady

W tym roku Radio Rzeszów świętuje 30-lecie swojej wakacyjnej audycji "Radio Biwak" i z tej okazji ruszyło w niezwykłą wakacyjną podróż kamperem. Na wakacyjnym szlaku, 26 sierpnia, radiowcy z Rzeszowa zaplanowali przystanek w Warszawie.

Audycja plenerowa Trójki nadawana przed siedzibą radia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie  Foto: Polskie Radio Audycja plenerowa Trójki nadawana przed siedzibą radia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie Foto: Polskie Radio

Podczas czwartkowej audycji specjalnej w Trójce, w paśmie "Trójka przed południem", dziennikarze sprawdzili, czy Bieszczady to jeszcze polski Dziki Zachód i czy można tam nadal spotkać prawdziwych zakapiorów. Poszukali także ludzi, którzy uciekli z wielkiego miasta prawie na koniec świata. Ponadto sprawdzili, czy domem na kółkach można rzeczywiście dotrzeć wszędzie – nie tylko do radiowej Trójki.

(mat. prasowe)

 

Zobacz więcej na temat: Trójka Rzeszów biwak