X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

XI Festiwal "Dwa Teatry" na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2011 13:48
W dniach 18 - 20 czerwca odbędzie się XI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry – Sopot 2011".
Audio
  • Gościem Barbary Marcinik był reżyser dźwięku Teatru PR Andrzej Brzoska

Podczas festiwalu zaprezentowane zostaną najlepsze słuchowiska oraz spektakle telewizyjne minionego roku. Wśród pozostałych festiwalowych atrakcji znajdą się m.in.: spotkania z twórcami i gwiazdami, prezentacje pozakonkursowe, koncerty oraz warsztaty dla młodzieży i studentów. 

W tym roku zostanie zaprezentowanych 11 spektakli telewizyjnych i 16 słuchowisk radiowych. Zwycięzców konkursu poznamy 20 czerwca, w trakcie uroczystej gali wręczenia nagród transmitowanej o godz. 20.00 w TVP Kultura. W konkursie słuchowisk Teatru Polskiego Radia zostaną zaprezentowane m.in.: "Pętla" Krzysztofa Czeczota, "Sex machine" Tomasza Mana, "Igraszki z aniołem" Roberta Mirzyńskiego, jak również radiowa wersja "Boulevard Voltaire" Andrzeja Barta.

 

XI Festiwal "Dwa Teatry" na antenie Trójki:

18 czerwca, sobota

 "Radiowy Dom Kultury", ok. godz. 13.00,  rozmowa z Barbarą Marcinik

19 czerwca, niedziela 

"Magazyn Bardzo Kulturalny", 14.00-15.00

Barbara Marcinik poprowadzi audycję  prosto z tarasu Klubu Atelier w Sopocie. Współgospodarzem wydania będzie Janusz Kukuła, dyrektor Teatru Polskiego Radia oraz dyrektor artystyczno-programowy radiowej części festiwalu. Być może uda się porozmawiać z tegoroczną finalistką Talentów Trójki w kategorii Teatr -  Natalią Sikorą, która wystąpi na festiwalu.

21 czerwca, wtorek

 "Tu Baron", ok. godz. 10.15, podsumowanie festiwalu

 

Zapraszamy także do przeczytania wywiadu z Barbarą Marcinik na temat tej i poprzednich edycji festiwalu.

 

Więcej informacji o XI edycji Festiwalu  Dwa Teatry TU>>>