Gdańskie "Męskie Granie" na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 10:41
W nadchodzący weekend Stocznia Gdańska będzie rozbrzmiewać męską muzyką. Już od piątku, 12 sierpnia Trójka będzie nadawać specjalne audycje z Gdańska.
Audio
Męskie Granie w Krakowie
"Męskie Granie" w KrakowieFoto: fot. Jan Oborski/LIVE

Bilety na koncerty można wygrać co poniedziałek na antenie Trójki w drugiej godzinie audycji "W tonacji Trójki", od 15.00.

Entuzjastów "Męskiego Grania", którzy jednak nie będą mogli pojawić się w Stoczni Gdańskiej, Trójka zaprasza do śledzenia wydarzeń podczas audycji poświęconych trasie koncertowej. Relacji, m.in. z przygotowań do gdańskiego koncertu, będzie można posłuchać w piątkowej "Offensywie" od godz. 22.00 oraz w sobotniej "Myśliwieckiej 3/5/7" od 16.00.

W sobotę, 13 sierpnia, w Stoczni Gdańskiej zagrają: Voo Voo, Lech Janerka + Krzysztof Popek, T. Love + Robert Brylewski, Fisz Emade Tworzywo z gościnnym udziałem Adama Pierończyka i DJ Eproma, Lao Che, Pink Freud, Kumka Olik, Muzyka Końca Lata oraz Nu Kidz On The Glock.

 

Zobacz, jak było dotychczas >>>

Kolejne miasta na mapie koncertowej "Męskiego Grania", do których w najbliższe soboty wybierze się Trójka, to Wrocław i Poznań. Dotychczas "Męskie Granie" gościło w Żywcu, Warszawie, Krakowie i Lublinie.

Więcej informacji o trasie koncertowej, wywiady z artystami, ciekawostki, program i idea na stronie: meskiegranie.pl.

Czytaj także

Lubelskie "Męskie Granie" na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2011 15:14
W najbliższy weekend, na półmetku trasy "Męskiego Grania", zapraszamy do Lublina. Relacji z wydarzenia można słuchać na antenie Trójki w sobotę, 6 sierpnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulturalne kulisy męskich koncertów

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2011 15:21
Dobrze już znamy artystów biorących udział w cyklu koncertów "Męskie Granie". Ale muzyka to nie wszystko, zatem dziennikarze Trójki sprawdzają, co jeszcze dzieje się w okolicach scen oraz koncertowych miastach.
rozwiń zwiń