X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przedmioty licytowane na aukcji 2 grudnia 2011

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2011 19:38
Na aukcji nr 2 licytowaliśmy: zestaw-rarytas trzech kolekcjonerskich płyt winylowych od Roberta Frippa z King Crimson, złoty samorodek z Kołymy od Jacka Hugo-Badera, koszulkę polskiej reprezentacji od Pawła Wojciechowskiego, wyjątkową kreację sceniczną od Moniki Brodki i bożonarodzeniowy linoryt z 1945 r. od Andrzeja Wajdy.
Audio

Wyniki aukcji znajdą Państwo TU>>>

 

''OD ANDRZEJA WAJDY

Bożonarodzeniowy linoryt z 1945 roku, własnoręcznie wykonany przez reżysera. Pięknie oprawiony, z dedykacją dla zwycięzcy licytacji. Jego historię zdradzi sam Andrzej Wajda podczas aukcji 2 grudnia.'' ''OD MONIKI BRODKI

Wyjątkowa kreacja sceniczna, żółto-fioletowa, z nieoczywistym wizerunkiem gór na froncie. Jak sama artystka mówi: "Sukienka została zaprojektowana na potrzeby sesji zdjęciowej do płyty "Granda" przez Łukasza Pyciora. Print gór nawiązuje do mojego pochodzenia i elementów instrumentów regionalnych na płycie. Jeden jedyny niepowtarzalny egzemplarz”. Dla zwycięzcy licytacji także płyta „Granda” z autografem. Za ten album Monika Brodka otrzymała niedawno nagrodę muzyczną Trójki – Mateusza – w kategorii „Muzyka rozrywkowa – wydarzenie”. Polecamy!''OD PAWŁA WOJCIECHOWSKIEGO

Mistrz świata w skoku o tyczce podarował na Trójkową licytację swoją koszulkę startową (koszulka reprezentacji Polski w lekkiej atletyce). W sierpniu tego roku Paweł Wojciechowski frunął po złoty medal dla najlepszego tyczkarza globu. Niewiele wcześniej pobił rekord Polski wynikiem 5 m i 91 cm. Swoimi osiągnięciami nawiązuje do najlepszych lat polskich tyczkarzy, czyli do sukcesów Władysława Kozakiewicza i Tadeusza Ślusarskiego. Koszulka z własnoręcznym podpisem mistrza.''OD ROBERTA FRIPPA Z KING CRIMSON

Od Roberta Frippa z King Crimson – zestaw-rarytas niedawno wydanych trzech kolekcjonerskich płyt winylowych, jedna z nich – słynny debiut King Crimson „In The Court Of The Crimson King” – opatrzony autografem Robert Frippa, który niezwykle rzadko składa swój podpis na pamiatkę. Komplet uzupełniają: drugi w dyskografii album King Crimson „In The Wake Of Poseidon” oraz dziełko najnowsze, tegoroczne „A Scarcity of Miracles - A King Crimson ProjeKct”. Wydania cenione przez audiofilów, bo na 200- gramowym winylu.''OD JACKA HUGO-BADERA

Złoty samorodek z Kołymy, kamień waży prawie 9 gramów, próba 900. Oprawiony, na podstawce z herbem Magadanu, z certyfikatem i ciekawą historią. Podczas podróży przez Rosję Jacek Hugo-Bader został obdarowany tym samorodkiem przez oligarchę, najbogatszego człowieka na Kołymie. Teraz to reportażysta chce pomóc dzieciom, przekazując na aukcję złoty kamień. Jacek Hugo-Bader będzie gościem Kuby Strzyczkowskiego podczas licytacji 2 grudnia.

Czytaj także

Przedmioty licytowane na aukcji 25 listopada 2011

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 09:22
Na aukcji nr 1 licytowaliśmy: wyjątkową gitarę od Wojciecha Waglewskiego, portret Kayah i płytę artystki z autografem, komplet książek od Eduarda Mendozy, koszulkę Mai Włoszczowskiej oraz audiobooki czytane przez Janusza Gajosa i jego biografię.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezent, na który rodziców nie byłoby stać

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2011 17:38
Pieniądze, które podczas naszych wszystkich czterech aukcji zbieramy razem z Państwem, trafiają do rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych. W zeszłym roku z Państwa pomocy skorzystała na przykład Justynka, która dostała nowy komputer i program logopedyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Idą Święta": Słuchacze Trójki nie zawiedli!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2011 12:48
Dziękujemy Państwu, słuchaczom Trójki, za to, że juz po raz kolejny okazaliście hojność rodzinnym domom dziecka. Podczas drugiej już tegorocznej świątecznej licytacji udało się zabrać 49 833 zł!
rozwiń zwiń