"Studniówka" Trójki! Zobaczcie wideo ze specjalnego koncertu

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2012 08:25
1 kwietnia Trójka skończy 50 lat. 7 stycznia odbyła się wyjątkowa "Studniówka" z udziałem Ani Rusowicz, Grzegorza Turnaua, Justyny Steczkowskiej, Adama Nowaka i Gaby Kulki.
Od prawej: Magda Umer, Stefan Friedmann, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Artur Andrus i Marcin Łukawski
Od prawej: Magda Umer, Stefan Friedmann, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Artur Andrus i Marcin ŁukawskiFoto: Fot.: Wojciech Adam JurzykGospodarzem koncertu, podzielonego tematycznie na dziesięciolecia, była Magda Umer.

Począwszy od lat 60., kiedy powstała radiowa Trójka, poprzez kolejne dekady, aż do współczesności, dziennikarze poprowadzili Słuchaczy przez historię Programu 3 Polskiego Radia.

Wspominali: Stefan Friedmann, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Artur Andrus i Marcin Łukawski, a śpiewali: Ania Rusowicz, Grzegorz Turnau, Justyna Steczkowska, Adam Nowak i Gaba Kulka.

Obchody kontynuować będziemy w specjalnym cyklu Marcina Gutowskiego, który ruszył dziś! Poznamy w nim historię Programu 3, szczegóły TU>>


Czytaj także

Świętujemy 50-lecie Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 14:01
Obchody okrągłego jubileuszu rozpoczęliśmy w styczniu i potrwają aż do samych urodzin - 1 kwietnia 2012. W ich ramach na antenie radiowej Trójki pojawią się nowe propozycje programowe, audycje specjalne oraz koncerty!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójkowy gabinet osobowości

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 09:00
Jak się okazuje, nasi dziennikarze nie mają na twarzach wypisanej przynależności zawodowej. Wyglądają za to na: pączkarzy, księży, panów co się ślubią, elegantki sprzedające piniądze. Jest też jedna Hannah Montana. A wszyscy dbają o zęby!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trwa cykl "Trójka z dżemem - palce lizać!"

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 00:00
Do 1 kwietnia zostaną wyemitowane 84 odcinki opisujące, głosami twórców Trójki i osób z nią związanych, historię Programu 3 od momentu powstania do dziś. Nie zabraknie anegdot, śmiesznych historii i wielu wspomnień.
rozwiń zwiń