Trójkowa audycja w "Kawie czy herbacie” TVP1

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2012 10:51
W każdy piątek o godzinie 7.45 widzowie "Kawy czy herbaty” w TVP 1 mogą zobaczyć, jak Wojciech Mann i Michał Nogaś rozmawiają o książkach w porannej audycji Programu 3 "Trójkowy Znak Jakości".
Michał Nogaś w studiu Trójki, ale i w TVP1
Michał Nogaś w studiu Trójki, ale i w TVP1Foto: Screen ze strony tvp.pl

W cyklu "Trójkowy Znak Jakości" obaj dziennikarze polecają książki, po które warto sięgnąć. Recenzja jest częścią popularnego wśród słuchaczy pasma "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6-9).

"Trójkowy Znak Jakości" to hasło promujące wartościowe książki, filmy, spektakle, koncerty i inne zjawiska kulturalne. W ten sposób Program 3 docenia ambitne przedsięwzięcia i wspiera ich autorów.

Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: TVP

Czytaj także

Rzeź w Rwandzie oczami polskiego reportera

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2010 15:21
W książce "Dzisiaj narysujemy śmierć" Wojciech Tochman opisuje jak żyje Rwanda po rzezi, w której setki tysięcy ludzi zabito przy pomocy pół miliona maczet sprowadzonych z Chin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ta książka to relacja z zawodów sportowych w utrzymywaniu się na powierzchni

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2011 12:57
- Nowa Polska po upadku komuny postawiła przed przeciętnymi nieprzeciętne zadanie. Dlatego proszę potraktować tę książkę jako relację z zawodów w utrzymywaniu się na powierzchni - pisze Mariusz Szczygieł w "Niedzieli, która zdarzyła się w środę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gabriel García Márquez kryje się za tekstem

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2011 14:36
- Lepszego nazwiska na koniec roku nie mogliśmy sobie wymarzyć. Ta mała biała książeczka godna jest najwyższej uwagi - rozpoczął Michał Nogaś ostatnią w 2011 roku recenzję w ramach "Trójkowego Znaku Jakości".
rozwiń zwiń