X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka na Malcie, Malta w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 18:48
Przed nami światowa prapremiera opery "Slow Man" Nicolasa Lensa do libretta J. M. Coetzee, akcje azjatyckie i koncert Faith No More nad jeziorem Malta – rozpoczął się 22. Malta Festival w Poznaniu. Malta będzie miała wiele wymiarów. Będzie sporo teatru ale też muzyki i pokazów artystycznych.
Trójka na Malcie, Malta w Trójce
Foto: Fot.: mat. promocyjne

W tym roku Poznań będzie gościć południowoafrykańskiego noblistę J. M. Coetzee, który stworzył operowe libretto na podstawie własnej książki "Powolny człowiek". Muzykę napisał flamandzki kompozytor Nicolas Lens, a na deski poznańskiego Teatru Wielkiego całość przeniosła Maja Kleczewska, jedna z najgłośniejszych i najodważniejszych polskich reżyserek.

Ale główną bohaterką tegorocznej Malty będzie Azja. To idiom festiwalu – motyw przewodni, trzeci po Flamandach (2010) i Wykluczonych (2011). Akcje Azjatyckie to hasło, pod którym kurator i reżyser Stefan Kaegi zgromadził przedstawienia pokazujące nasze wyobrażenia o Azji.

W tym roku po raz dwudziesty i ostatni na stanowisku dyrektora artystycznego – Lech Raczak. Festiwal jest swoistym zamknięciem dwóch dekad i jego pożegnaniem z festiwalem, który współtworzył. Pokazane zostaną zrealizowane przez niego w ostatnich latach spektakle z Teatru im. Modrzejewskiej w Legnicy oraz spektakl premierowy – "Gry z czasem" – na poznańskim Starym Rynku.

Festiwalowi twardszy też bogaty program muzyczny – w środę nad jeziorem Malta wystąpi, w morzu kwiatów, formacja Faith No More, a w piątek w tym samym miejscu – koncert śladami Romów od Indii poprzez Turcję i Egipt po Bałkany i Andaluzję.

Na Malcie są też oczywiście akcenty Trójkowe – ale ciche. Silent. Słychać je tylko w słuchawkach.

Szczegóły na stronie - www.malta-festival.pl. Ale także na naszej antenie, bo Trójka - patron - oczywiście też jest w Poznaniu. Zapraszamy na audycje z Malty:

- we wtorek "Do południa",

- w środę "Klub Trójki",

- w niedzielę "Magazyn Bardzo Kulturalny".

Poza tym codziennie o 11.45 studio festiwalowe, relacje w piątkowym "Fest Programie", w sobotę w "Radiowym Domu Kultury" i codziennie w serwisach informacyjnych.

Zapraszamy!

Barbara Marcinik, Katarzyna Borowiecka i Jan Niebudek

Czytaj także

MALTA FESTIVAL w TPK

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2012 20:10
Dzień dobry w czerwcu. Kiedy Państwo nas słuchają, zaczyna się półmetek roku 2012, co oznacza początek końca sezonu kulturalnego 2011/2012, co wreszcie przypomina nam, że za miesiąc i dwa dni rozpoczyna się maltafestival Poznań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Malta Festival Poznań 2012

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 15:04
Od 3 do 7 lipca odbędzie się kolejna edycja Malta Festival Poznań. Jak co roku, organizatorzy przygotowali różnorodny i ciekawy program obejmujący spektakle teatralne, projekty performerskie, koncerty, spektakle taneczne i pokazy filmowe, a także spotkania z artystami i dyskusje panelowe.
rozwiń zwiń