X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Francuskie odznaczenie dla dziennikarki Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 10:42
Ambasador Francji Pierre Buhler wręczył wysokie francuskie odznaczenia czterem osobowościom polskiego życia publicznego: dziennikarce Trójki Barbarze Podmiotko, księdzu Adamowi Bonieckiemu, księdzu Józefowi Majowi i redaktorowi Markowi Ostrowskiemu.
Audio
Ambasador Francji w Polsce, Pierre Buhler, wręczył w swojej rezydencji w Warszawie, wysokie francuskie odznaczenia czterem osobowościom polskiego życia publicznego. Na zdjęciu odznaczona insygniami kawalera Sztuki i Literatury - Barbara Podmiotko dziennikarka radiowa i autorka audycji poświęconych piosence francuskie; odznaczony insygniami kawalera
Ambasador Francji w Polsce, Pierre Buhler, wręczył w swojej rezydencji w Warszawie, wysokie francuskie odznaczenia czterem osobowościom polskiego życia publicznego. Na zdjęciu odznaczona insygniami kawalera Sztuki i Literatury - Barbara Podmiotko dziennikarka radiowa i autorka audycji poświęconych piosence francuskie; odznaczony insygniami kawaleraFoto: PAP/Rafał Guz

Ambasador Pierre Buhler powiedział IAR, że wszyscy odznaczeni są niezwykłymi ludźmi, bliskimi Francji i jej wartościom. - Zebraliśmy się dzisiaj, by wyrazić szacunek czterem wybitnym polskim osobistościom, które wyróżniła Francja, przyznając Order Sztuk i Literatury, Order Legii Honorowej i Państwowy Order Zasługi - mówił ambasador Francji w Polsce Pierre Buhler, inaugurując uroczystość wręczenia odznaczeń w swej rezydencji w Warszawie.
Barbara Podmiotko otrzymała insygnia Kawalera Orderu Sztuk i Literatury. - Swoimi audycjami sprawiła pani, że wiele pokoleń Polaków poznało, a nawet pokochało wielkie nazwiska piosenki francuskiej: Aznavoura, Brela, Brassensa - podkreślił w uzasadnieniu ambasador.

>>> Posłuchaj audycji "Pod dachami Paryża" <<<

Autorka audycji poświęconych piosence francuskiej "Pod dachami Paryża", prowadzonych od 1983 roku w radiowej Trójce powiedziała IAR, że piosenka francuska potrafi być wielką i prawdziwą sztuką.

Więcej o odznaczeniach znajdą Państwo tu.