X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trzecia licytacja (21 grudnia 2012 r.): naszyjnik sprzedany za 100 500 zł!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 13:13
Słuchacze Trójki, jak zwykle, nie zawiedli! 173 299 złotych - tyle udało nam się zebrać podczas trzeciej i ostatniej świątecznej licytacji. I pierwszej, którą po powrocie z samotnego rejsu, poprowadził Kuba Strzyczkowski.
Audio
Studnie głębinowe z czystą wodą  to wciąż rzadkość w Sudanie Południowym. Ustawiają się przy nich długie kolejki
Studnie głębinowe z czystą wodą to wciąż rzadkość w Sudanie Południowym. Ustawiają się przy nich długie kolejkiFoto: fot. Wojciech Grzędziński

Podsumowania całej akcji "Święta bez granic" nastąpi w popołudniowym wydaniu audycji "Zapraszamy do Trójki", 28 grudnia 2012 w godz. 16.05-19.00.

/

Dziś w ramach akcji "Święta bez granic" Kuba Strzyczkowski zlicytował przedmiot niezwykły - za przepiękny naszyjnik podarowany na ten cel przez Janinę Ochojską uzyskaliśmy 100 500 złotych!.
Szefowa PAH wygrała naszyjnik podczas loterii organizowanej na prestiżowym Balu Charytatywnym Kwitnącej Wiśni w Japonii. Janina Ochojska od razu publicznie zadeklarowała, że naszyjnik zostanie sprzedany na aukcji, a uzyskane pieniądze - przeznaczone na budowę studni w Sudanie Południowym. Naszyjnik jest wykonany z białego 18-karatowego złota (ok. 25 g) i brylantów, o łącznej masie prawie jednego karata. Całości dopełniają kamienie szlachetne: zielony perydot i niebieski topaz. Nie jest już produkowany, a dostępny jest wyłącznie w butikach BULGARI. Jego cena detaliczna to około 15 tysięcy euro.

/

Ponadto na aukcji słuchacze Trójki zdobyli:
 – maszynopis ostatniego wiersza Wisławy Szymborskiej pt. "Mapa” – posiadający burzliwą historię i cudem ocalony - wylicytowany za 15 300 zł.;

/

  – zestaw wyjątkowych płyt od zespołu Dead Can Dance – pierwsza z autografami Lisy Gerrard i Brendana Perry’ego, druga z imienną dedykacją dla zwycięzcy od członków grupy - oddaliśmy za 17 500 zł;

 

/

– Zestaw Śmiałka od Kuby Strzyczkowskiego, złożony m.in. z generalnej mapy Atlantyku, urządzenia GPSMAP, żeglarskiej torby z limitowanej serii przygotowanej specjalnie na rejs dziennikarza (torba z numerem 1), z jego podpisem - został wylicytowany za 10 333 zł;

                        

/

– platynową płytę "Myśliwiecka” Artura Andrusa z lekko rymowaną dedykacją od autora - zdobył słuchacz Trójki, przekazując 16 333 zł na budowę studni w Sudanie Południowym i Somalii.

Dodatkowo słuchacze przekazali: 3 333 zł za niespodziankę od Kuby Strzyczkowskiego oraz 10 000 zł za "pięć pierwszych fal, które uderzyły w jacht Delphia Trójka podczas rozgrzewki przed rejsem przez Atlantyk"!

To była trzecia i zarazem ostatnia licytacja w ramach akcji "Święta bez granic".

W trakcie pierwszej licytacji Markowi Wałkuskiemu i Marcinowi Łukawskiemu udało się zebrać 110 665 zł, natomiast druga, dzięki staraniom Artura Andrusa i Marka Niedźwieckiego, zakończyła się kwotą  114 100 zł. Dodatkowo, podczas tych licytacji, słuchacze wsparli akcję "Święta bez granic” wysyłając SMS-y charytatywne o wartości ponad 60 000 zł.
Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie akcji swietabezgranic.pl .

"Święta bez granic" to akcja charytatywna organizowana przez Trójkę oraz Polską Akcję Humanitarną . Naszym celem jest zebranie funduszy niezbędnych do wybudowania studni w Somalii oraz Sudanie Południowym. Reporter Trójki Marcin Pośpiech przygotował cykl materiałów o wodzie, a mówiąc bardziej precyzyjnie - o braku wody, walce o porcję tej zdatnej do picia, o tym, jak przeżyć, odliczając każdą - dosłownie - kroplę. Zapraszamy do słuchania>>>

Czytaj także

Pierwsza licytacja (7 grudnia 2012 r.) - 110 665 zł

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 16:00
110 tysięcy 665 złotych - tyle udało się zebrać dzięki Państwu podczas pierwszej świątecznej licytacji w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Druga licytacja (14 grudnia 2012 r.): zebraliśmy ponad 114 000 zł!

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2012 00:00
Dochód z akcji "Święta bez granic" będzie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz budowy studni i ujęć wodnych w Somalii i Sudanie Południowym. Łącznie w zeszły piątek zebraliśmy ponad 144 tysiące złotych.
rozwiń zwiń