Dzień Wigilii z Trójką

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2012 18:00
Jak co roku chcemy towarzyszyć naszym Słuchaczom przy pakowaniu prezentów, ubieraniu choinki, przygotowywaniu wigilijnych potraw oraz w trakcie rodzinnej Wieczerzy.
Audio
Dzień Wigilii z Trójką
Foto: Glow Images/East News

Już cały przedświąteczny tydzień poświęciliśmy przygotowaniom do Bożego Narodzenia - w podróż do Betlejem zabrał nas Marcin Gutowski. Zapraszamy do wysłuchania wszystkich relacji z cyklu "Dzisiaj w Betlejem" >>  A o kulinarne przygotowania zadbał Tomasz Żąda wypytując szefa kuchni Jarosława Uścińskiego o tajniki gotowania świątecznych potraw!

Święta tuż tuż! 24 grudnia rozpoczniemy z Grażyną Dobroń, która wraz z gościem i słuchaczami wspominać będzie Wigilie inne, niż wszystkie!

A w dniu Wigilii zapraszamy na specjalne świąteczne wydania porannej audycji "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.05-9.00), "Do południa" (godz. 9.05-12.00), którą poprowadzi Marek Niedźwiecki, oraz "3 wymiarów gitary" Piotra Barona (godz. 12.05-14.00).

Od godz. 14.05 "Piosenki do ubierania choinki" prezentował będzie Piotr Kaczkowski, a między godz. 18.05 a 20.00 dzięki Mariuszowi Owczarkowi usłyszymy najpiękniejsze "Kolędy".

Tradycyjnie już wigilijny wieczór (od godz. 20.05 do północy) na antenie Trójki przygotowała Baszka Marcinik. Przy gościnnym stole Iwony i Janusza Pawłowskich zasiądą zaproszeni goście, by w trakcie "Wigilii w świecie i w Programie Trzecim" odwoływać się do motywów domu, podróży, wędrówki. W tym roku wieczerzy towarzyszyć będą wątki kaszubskie i ekumeniczne, nie zabraknie także dobrej muzyki.

Życząc Słuchaczom Trójki dobrych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do ich spędzenia w naszym towarzystwie!

Czytaj także

Zobacz koncert kolęd z Piwnicy pod Baranami

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2012 09:00
Piwnica pod Baranami to symbol Krakowa. Od kilku lat artyści kolędują po kraju i świecie z repertuarem utworów tradycyjnych oraz autorskich. W Trójce wystąpili po raz pierwszy na żywo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dzisiaj w Betlejem" z Trójką

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2012 10:26
O tym, czym żyją mieszkańcy miasta Bożego Narodzenia, jakie są ich radości i troski donosił nasz specjalny wysłannik Marcin Gutowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ludzie i zwierzęta - jednym głosem

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 22:00
- Na kilka dni przed Wigilią są w lecznicy tłumy. Ludzie boją się, że zwierzęta coś przykrego "powiedzą" i będzie głupia sytuacja w czasie wieczerzy - przyznaje weterynarz Krzysztof Kuciński.
rozwiń zwiń