X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak będzie wyglądać 20. Top Wszech Czasów?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 10:03
Na żywo z udziałem słuchaczy w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej a może w katowickim Spodku albo Stadionie Narodowym w Warszawie? Jak uczcić jubileuszowe wydanie Topu?
Audio
Jak będzie wyglądać 20. Top Wszech Czasów?
Foto: Glow Images/East News

1 stycznia poznaliśmy zwycięzców 19. Topu Wszech Czasów.  Po raz 7. na podium znalazł się utwór "Brothers in Arms" zespołu Dire Straits.
Podczas audycji słuchacze przesyłali Piotrowi Metzowi propozycje, jak powinien wyglądać jubileuszowy, 20 Top. Padł m.in. pomysł, by odbył się on na żywo, z udziałem słuchaczy w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Niektórzy sugerowali, by wspólny odsłuch odbył się w miejscu, które pomieści więcej fanów Trójki - katowickim Spodku albo Stadionie Narodowym w Warszawie. Ktoś inny zaproponował, żeby za rok wszystkie utwory zagrać z oryginalnych, winylowych nośników.

- Bardzo żałuję, że nie mogłem przeczytać wszystkich maili na antenie, bo myślę, że te, które przychodzą w czasie Topu Wszech Czasów przebijają wszystkie, które docierają do nas w ciągu całego roku - mówił dziś Piotr Metz w porannym "Zapraszamy do Trójki".

Od 1994 r. na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszamy listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego. Wystarczy wejść na stronę i wybrać ulubione utwory. Każdy z naszych słuchaczy może zagłosować tylko raz.