600 tysięcy ulotek akcji "Orzeł może" spadło na Wrocław!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Za zebrane ulotki można było zdobyć m.in. fantastyczne Trójkowe gadżety.
Audio
  • "Wrocławianie uśmiechają się na co dzień". Relacja Michała Nogasia (Do południa/Trójka)
  • Kolorowe orły spadły na Wrocław! Relacja Michała Nogasia (Orzeł może/Trójka)
  • Kapitan Krzysztof Jagodziński z Wojska Polskiego o akcji zrzucania ulotek we Wrocławiu (Orzeł może/Trójka)
2 maja, podczas inauguracji akcji Orzeł może, setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny.
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Foto: Fot. Joanna Dzikowska / Agencja Gazeta

W czwartek, 2 maja, w Dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w południe na wrocławskim Rynku nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi na maszt. Wrocławianie mogli zobaczyć defiladę, pokaz musztry, posłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych i obejrzeć wystawę sprzętu wojskowego.

Tego dnia w ramach inauguracji wielkiej akcji społecznej Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może" we Wrocławiu o godz. 14.00 ze śmigłowców zostały rozrzucone na Rynek i plac Solny kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki. -  Spisali się nasi żołnierze, to wszystko pięknie wyglądało - relacjonował Michał Nogaś.

/

Słuchacze i czytelnicy, którzy zbiorą najwięcej ulotek, mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami . "Punkt zwrotny" ulotek został uruchomiony przy placu Solnym 2/3 , w siedzibie "Gazety Wyborczej" i był czynny od godz. 14.00 do 18.00 .

"Orzeł może" zawitał 2 maja także do Krakowa , Poznania i Warszawy

W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka będzie nagradzać uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem.  
W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka" . Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji. Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Więcej zdjęć z wrocławskiej części akcji "Orzeł może" można zobaczyć na lokalnej stronie Gazety.pl. Wystarczy kliknąć tu.

Zobacz więcej na temat: Orzeł może Wrocław

Czytaj także

2 maja pokażemy, co "Orzeł może"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 12:00
W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej rozpocznie się wielka akcja społeczna, która ma przekonać Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. W Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu odbędą się specjalne happeningi, nie zabraknie konkursów z nagrodami i innych atrakcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może" - zobacz teledysk do hymnu akcji!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 23:00
Na specjalne zamówienie i z myślą o promowaniu akcji "Orzeł może" powstała niezwykła piosenka. Możecie Państwo nie tylko jej posłuchać, ale obejrzeć nakręcony do niej teledysk oraz film zza kulis!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może" - będzie się działo!

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 20:30
- Narobimy trochę bałaganu, po to, żeby zatrzymać na chwilę Polaka, który może nie jest tak skory do uśmiechu, do tego, żeby optymistycznie spojrzeć na różne rzeczy. Dlatego w tak ekstremalny sposób zaczynamy akcję "Orzeł może" - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.
rozwiń zwiń