X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

600 tysięcy ulotek akcji "Orzeł może" spadło na Wrocław!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Za zebrane ulotki można było zdobyć m.in. fantastyczne Trójkowe gadżety.
Audio
  • "Wrocławianie uśmiechają się na co dzień". Relacja Michała Nogasia (Do południa/Trójka)
  • Kolorowe orły spadły na Wrocław! Relacja Michała Nogasia (Orzeł może/Trójka)
  • Kapitan Krzysztof Jagodziński z Wojska Polskiego o akcji zrzucania ulotek we Wrocławiu (Orzeł może/Trójka)
2 maja, podczas inauguracji akcji Orzeł może, setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny.
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Foto: Fot. Joanna Dzikowska / Agencja Gazeta

W czwartek, 2 maja, w Dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w południe na wrocławskim Rynku nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi na maszt. Wrocławianie mogli zobaczyć defiladę, pokaz musztry, posłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych i obejrzeć wystawę sprzętu wojskowego.

Tego dnia w ramach inauguracji wielkiej akcji społecznej Trójki i "Gazety Wyborczej" "Orzeł może" we Wrocławiu o godz. 14.00 ze śmigłowców zostały rozrzucone na Rynek i plac Solny kolorowe ulotki, promujące akcję i zawierające żartobliwe, patriotyczne wierszyki. -  Spisali się nasi żołnierze, to wszystko pięknie wyglądało - relacjonował Michał Nogaś.

/

Słuchacze i czytelnicy, którzy zbiorą najwięcej ulotek, mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami . "Punkt zwrotny" ulotek został uruchomiony przy placu Solnym 2/3 , w siedzibie "Gazety Wyborczej" i był czynny od godz. 14.00 do 18.00 .

"Orzeł może" zawitał 2 maja także do Krakowa , Poznania i Warszawy

W zależności od wagi przyniesionych ulotek, Trójka będzie nagradzać uczestników zabawy swoimi gadżetami. 133 zdobywców największej ilości ulotek otrzyma specjalnie zaprojektowane, designerskie zegarki z orłem.  
W ramach akcji "Orzeł może" zostanie m.in. zaprojektowana "Wspólna Metka" . Od 2 do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista metka z określonym składem procentowym cech każdej osoby. Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji. Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Więcej zdjęć z wrocławskiej części akcji "Orzeł może" można zobaczyć na lokalnej stronie Gazety.pl. Wystarczy kliknąć tu.

Zobacz więcej na temat: Orzeł może Wrocław

Czytaj także

2 maja pokażemy, co "Orzeł może"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 12:00
W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej rozpocznie się wielka akcja społeczna, która ma przekonać Polaków do okazywania życzliwości, optymizmu i wiary we własne siły. W Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu odbędą się specjalne happeningi, nie zabraknie konkursów z nagrodami i innych atrakcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może" - zobacz teledysk do hymnu akcji!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2013 23:00
Na specjalne zamówienie i z myślą o promowaniu akcji "Orzeł może" powstała niezwykła piosenka. Możecie Państwo nie tylko jej posłuchać, ale obejrzeć nakręcony do niej teledysk oraz film zza kulis!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Orzeł może" - będzie się działo!

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 20:30
- Narobimy trochę bałaganu, po to, żeby zatrzymać na chwilę Polaka, który może nie jest tak skory do uśmiechu, do tego, żeby optymistycznie spojrzeć na różne rzeczy. Dlatego w tak ekstremalny sposób zaczynamy akcję "Orzeł może" - mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon.
rozwiń zwiń