X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grażyna Dobroń nagrodzona tytułem "Pozytywnej Egoistki”

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 15:54
Za budzenie świadomości w słuchaczach i inspirowanie innych do stawiania się lepszymi ludźmi tytuł Pozytywnej Egoistki roku 2013 przyznany został dziennikarce Trójki Grażynie Dobroń.
Grażyna Dobroń
Grażyna Dobroń Foto: archiwum prywatne Grażyny Dobroń

15 grudnia 2013 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Pozytywnej Egoistki – inspirujące spotkanie dla kobiet, które pragną poznać swoje „ego” i świadomie zadbać o siebie. Gościem specjalnym Gali będzie Grażyna Dobroń – dziennikarka Programu Trzeciego Polskiego Radia i autorka książki "Instrukcja Samo(obsługi) Człowieka”, która odbierze nagrodę Pozytywnej Egoistki roku 2013 przyznaną za budzenie świadomości w słuchaczach i inspirowanie innych do stawiania się lepszymi ludźmi. Laureatka opowie o poszukiwaniu siebie, modzie na medytację, podróżach do Indii i o tym jak odnaleźć sens, zdrowie i spokój.

Audycje Grażyny Dobroń na temat rozwoju osobistego, zdrowia i psychologii znajdziesz na podstronach "Instrukcji obsługi człowieka" i "Dobronocki" >>>
Nagroda stanowi wyróżnienie dla kobiety ze świata mediów, która realizuje w swoim życiu założenia Pozytywnego Egoizmu, a dodatkowo swoją postawą inspiruje do zmian inne kobiety.
Przyznawana jest corocznie przez Projekt Egoistka – organizację wspierającą kobiety w budowaniu wewnętrznej siły –  w ramach uroczystej Gali Pozytywnej Egoistki.

Zobacz więcej na temat: Grażyna Dobroń

Czytaj także

Smutek i radość – awers i rewers naszego życia

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 12:15
Zazwyczaj do wszystkiego co nowe, zaskakujące i trochę nie po naszej myśli podchodzimy z rezerwą i niepokojem. – W takich sytuacjach trzeba po prostu być elastycznym – uważa psycholog Tomasz Jamroziak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skuteczny sposób na stres, czyli jak uniknąć wewnętrznego korka

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 14:28
Każda stresująca myśl odbija się na naszym organizmie. Nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. – Nagromadzenie takich napięć sprawia, że organizm przypomina miasto, w którym nagle na środku ulicy zatrzymały się samochody – przestrzega psycholog Tomasz Jamroziak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Każdy ma w sobie szympansa. I musi go oswoić

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 14:00
Szympans to nasz instynkt i pierwotna siła. Może być naszym najlepszym przyjacielem albo największym wrogiem. Na tym polega "Paradoks Szympansa" opisany przez profesora Steve'a Petersa.
rozwiń zwiń