X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojtek Mazolewski rusza w trasę i zapowiada premierę nowego klipu

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 15:00
Płyta "Chaos Pełen Idei" Wojtka Mazolewskiego zabrzmi w najbliższy weekend w Szczecinie, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim i Katowicach. Trasę będzie zapowiadać klip do utworu "Polish Girl", w którym zagrała Roma Gąsiorowska. Jego premiera odbędzie się 19 kwietnia w warszawskim Grizzly Barze.
Plakat dot. trasy
Plakat dot. trasyFoto: mat. promocyjne

Historia "Chaosu Pełnego Idei" ciągle się rozwija. Już 19 kwietnia Wojtek Mazolewski zaprezentuje swój najnowszy klip do utworu "Polish Girl", który skomponował wraz z Johnem Porterem. W obrazie wyreżyserowanym przez W P Onak zagrała Roma Gąsiorowska. Choreografię do teledysku inspirowaną voguingiem stworzyła Bożena Wydrowska. Premierowy pokaz klipu odbędzie się w Grizzly Gin Bar w Warszawie. Spotkanie będzie połączone z muzyczną live session i otwartą rozmową z twórcami wideoklipu "Polish Girl". Swój udział zapowiedzieli: Roma Gąsiorowska, Wojtek Mazolewski, John Porter, W P Onak i Bożena Wydrowska. Wydarzenie będzie zapowiedzią kolejnej części trasy koncertowej najnowszego albumu Mazolewskiego.

Koncerty otwierające wiosenną trasę "Chaosu Pełnego Idei" spotkały się z gorącym przyjęciem fanów, którzy szczelnie wypełnili sale w Lublinie i Tarnowie. Było to doskonałe rozpoczęcie wspaniałej trasy, którą Wojtek i jego wyjątkowi goście zagrają w tym roku. Materiał z płyty będzie można usłyszeć już w najbliższy weekend w Klubie Kolumba 4 w Szczecinie, Klubie Niebo w Warszawie, Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie Wielkopolskim i miejscu określonym przez Krzysztofa Pendereckiego jako najlepsza  przestrzeń koncertowa w kraju i jedna z dwóch lub trzech tej klasy w Europie – Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Przed muzykami równie intensywny maj. W planie trasy znalazły się koncerty w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, Starym Maneżu w Gdańsku, B17 w Poznaniu, Filharmonii Zielonogórskiej oraz Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.
Wojtek Mazolewski nową płytą po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Na swoje 40. urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. Do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i młodsze pokolenie polskiej sceny muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. „Chaos Pełen Idei” jest więc naszpikowany muzycznymi niespodziankami gdzie jazz łączy się z rockiem, bluesem, popem czy hip-hopem. Styl nie ma znaczenia - liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Album został świetnie przyjęty przez słuchaczy. Singiel "Organizmy piękne" z Justyną Święs zajął 30. miejsce na Liście Przebojów Trójki, na której utrzymywał się przez 10 tygodni.