X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Sun Kil Moon w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2017 19:15
Sun Kil Moon w Warszawie – 16 listopada na pierwszym pozafestiwalowym koncercie w Polsce!
Sun Kil Moon  16 listopada wWarszawie
Sun Kil Moon – 16 listopada w WarszawieFoto: mat. promocyjne

Z radością informujemy, że już na dniach Mark Kozelek wraz z zespołem odwiedzi Warszawę, aby zagrać długi, "pełny" set w Teatrze Palladium. Zespół przyjedzie zaprezentować na żywo głównie materiał ze swojego ostatniego albumu "Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood".

Projekt Sun Kil Moon narodził się w 2002 roku jako kontynuacja indie-rockowej grupy Red House Painters, w której karierę rozpoczynał Mark Kozelek. Ten artysta z Ohio na swoim koncie ma ponad 40 albumów, których większość wydał w swojej wytwórni Caldo Verde z siedzibą w San Francisco, a na 2017 rok zaplanował co najmniej 5 nowych wydawnictw.
Muzyka Sun Kil Moon łączy w sobie długie i powalająco szczere formy poetyckie z oszczędnymi aranżacjami, które z albumu na album zachwycają swym kunsztem.

Jedyne dotychczasowe koncerty odbyły się w niepełnym wymiarze, dostosowane bowiem były do warunków festiwali, więc z niecierpliwością czekamy i zapraszamy na "pełnoformatowy" występ Artysty.

Więcej na antenie Trójki oraz tutaj: https://www.facebook.com/events/1519186441448142.

Zobacz więcej na temat: Trójka