X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dziękujemy Polsko"

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 16:00
"Dziękujemy Polsko" to wyjątkowy rodzinny festiwal organizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Dziękujemy Polsko
"Dziękujemy Polsko"Foto: mat. prasowe

Podczas Festiwalu usłyszymy koncerty artystów prezentujących różne style muzyczne, co pozwoli nam w jeden dzień otrzymać dawkę porządnej muzyki z rodzimego podwórka.

Festiwal rozpocznie Arka Noego, która jest propozycją nie tylko dla najmłodszych słuchaczy, bo przecież na koncercie tego projektu bawią się całe rodziny. Pawbeats z live bandem oraz zaproszonymi gośćmi (Marika, Masia, Dwa Sławy, VNM, Bisz (B.O.K), Robert Cichy, Te-Tris). zaprezentuje nam mieszkankę hip-hop'u oraz pop'owej energii z domieszką elektroniki.
Luxtorpeda to gwarancja rock'a z najwyższej półki, a Maleo Reggae Rockers to legenda polskiej sceny reggae. Eldo wraz z Daniel Drumz przeniosą nas w hip-hop'owe klimaty. Robert Cichy da popis gitarowego sznytu, a Panny Wyklęte w składzie Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Marika, Kasia Moś, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec), dadzą koncert określany często widowiskiem muzyczno-historycznym.


"Dziękujemy Polsko" "Dziękujemy Polsko"

Mamy tu zatem wszystko - znakomity zestaw artystów, rozrywkę i edukację. Tym właśnie jest wolność, którą dane nam będzie wspólnie świętować podczas tego wydarzenia. Festiwal, który odbędzie się na kilka dni przez Świętem Niepodległości jest dobrą okazją do tego by się dobrze bawić, ale też na chwilę zatrzymać i zastanowić za co dziękujemy Polsce... Być może jest to wydarzenie, które wpisze się na stałe w mapę imprez w Warszawie.

Wystąpią:

- LUXTORPEDA
- MALEO REGGAE ROCKERS
- PANNY WYKLĘTE: Halina Mlynkova, Natalia Kukulska, Marika, Kasia Moś, Kasia Malejonek, Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec),
- PAWBEATS LIVE: Marika, Masia, Dwa Sławy, VNM, Bisz (B.O.K), Robert Cichy, Te-Tris
- ARKA NOEGO
- ELDO & Daniel Drumz
- ROBERT CICHY

Zobacz więcej na temat: Trójka