X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CINERGIA. Filmowe święto Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 09:00
Blisko 100 filmów obejrzą widzowie 24. Forum Kina Europejskiego CINERGIA w Łodzi. Wśród gości nominowany do Oscara reżyser Lenny Abrahamson oraz gwiazda "Matrixa" i "Rodziny Soprano" Joe Pantoliano.
24. Forum Kina Europejskiego Cinergia
24. Forum Kina Europejskiego CinergiaFoto: mat. prasowe

Trzon CINERGII stanowią konkursy europejskich i polskich debiutów, w których to rokrocznie ścierają się najciekawsze zjawiska i trendy młodego kina. Ale CINERGIA to także rozliczne sekcje pozakonkursowe prezentujące filmy z całego świata oraz retrospektywy uznanych twórców. W tym roku bohaterami CINERGII będą nominowany do Oscara za film "Pokój" Lenny Abrahamson oraz wybitna czeska dokumentalistka Jana Sevcikova. Festiwalowa publiczność będzie mogła spotkać się także z kanadyjskim reżyserem i producentem Seanem Cisterną oraz amerykańskim aktorem włoskiego pochodzenia Joe Pantoliano, którzy będą wspólnie promować w Łodzi film "From the Vine". Pantoliano zaprezentuje także publiczności swój dokumentalny obraz "No Kidding! Me 2!!" oraz weźmie udział w rocznicowym pokazie filmu "Matrix". W programie CINERGII także specjalne pokazy "Czasu Apokalipsy" (z okazji 40-lecia premiery) oraz "Malowanego ptaka" wg prozy Jerzego Kosińskiego. Imprezę zwieńczy koncert Ani Dąbrowskiej "Ania Movie Charlie" przygotowany na 25. urodziny festiwalowego kina Charlie.

24 Forum Kina Europejskiego Cinergia 24. Forum Kina Europejskiego Cinergia  Foto: mat. prasowe

(mat. prasowe)


Zobacz więcej na temat: Trójka