Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie!

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 12:00
W sobotę 15 lutego w ramach 6. edycji Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie odbył się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawił się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu "My Best Band In The World". 
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski Foto: mat. prasowe/Fonobo Label

Od 13 do 16 lutego w Szklarskiej Porębie odbywało się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, czyli VI Festiwal Trójka Górom. Gościem specjalnymi będzie m.in. Katarzyna Figura, Ralph Kamiński, Piotr Fronczewski i Sambor Dudziński. W ramach imprezy turyści oraz mieszkańcy Szklarskiej Poręby mogli uczestniczyć w koncertach, rozmowach z gwiazdami, spotkaniach z dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, warsztatach dla dzieci i dorosłych oraz dyskotekach. Dodatkowo "Trójce Górom" towarzyszyły Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze śniegu i w lodzie. W olbrzymich pryzmach ze śniegu artyści z ASP i amatorzy rzeźbili do tematów "Radio" i "Kocham Szklarską Porębę".

W sobotę 15 lutego o godz. 20.00 w pięknym 4-gwiazdkowym hotelu Blue Mountain Resort odbył się koncert Ralpha Kaminskiego – wyjątkowego wokalisty, autora tekstów i kompozytora autorskiej muzyki nawiązującej stylistyką do popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszonej dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011. W 2019 roku Ralph Kaminski zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Został także nominowany do Fryderyków 2020 w kategorii Producent Roku i Album Roku Alternatywa za album "Młodość".

– Jesteśmy zaszczyceni, że koncert Ralpha Kaminskiego odbędzie się w hotelu Blue Mountain Resort. Bardzo cieszymy się, że nasi goście będą mieć okazję posłuchać jego oryginalnej muzyki. To na pewno będzie niezapomniane wydarzenie z kosmiczną energią – mówiła Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalny Blue Mountain Resort.

Trójka górom Trójka górom

Organizatorem Festiwalu "Trójka Górom" jest Miasto Szklarska Poręba – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie (MOKSiAL), Partnerem – Program III Polskiego Radia, opiekę medialną sprawuje Referat Promocji Miasta

Trójka górom Trójka górom

Zobacz więcej na temat: Trójka