X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kosmiczny koncert Ralpha Kaminskiego w Szklarskiej Porębie!

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 12:00
W sobotę 15 lutego w ramach 6. edycji Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie odbył się koncert Ralpha Kaminskiego. Artysta pojawił się na scenie 4-gwiazdkowego hotelu Blue Mountain Resort w towarzystwie swego znakomitego zespołu "My Best Band In The World". 
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski Foto: mat. prasowe/Fonobo Label

Od 13 do 16 lutego w Szklarskiej Porębie odbywało się jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie, czyli VI Festiwal Trójka Górom. Gościem specjalnymi będzie m.in. Katarzyna Figura, Ralph Kamiński, Piotr Fronczewski i Sambor Dudziński. W ramach imprezy turyści oraz mieszkańcy Szklarskiej Poręby mogli uczestniczyć w koncertach, rozmowach z gwiazdami, spotkaniach z dziennikarzami Programu III Polskiego Radia, warsztatach dla dzieci i dorosłych oraz dyskotekach. Dodatkowo "Trójce Górom" towarzyszyły Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze śniegu i w lodzie. W olbrzymich pryzmach ze śniegu artyści z ASP i amatorzy rzeźbili do tematów "Radio" i "Kocham Szklarską Porębę".

W sobotę 15 lutego o godz. 20.00 w pięknym 4-gwiazdkowym hotelu Blue Mountain Resort odbył się koncert Ralpha Kaminskiego – wyjątkowego wokalisty, autora tekstów i kompozytora autorskiej muzyki nawiązującej stylistyką do popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszonej dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011. W 2019 roku Ralph Kaminski zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Został także nominowany do Fryderyków 2020 w kategorii Producent Roku i Album Roku Alternatywa za album "Młodość".

– Jesteśmy zaszczyceni, że koncert Ralpha Kaminskiego odbędzie się w hotelu Blue Mountain Resort. Bardzo cieszymy się, że nasi goście będą mieć okazję posłuchać jego oryginalnej muzyki. To na pewno będzie niezapomniane wydarzenie z kosmiczną energią – mówiła Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalny Blue Mountain Resort.

Trójka górom Trójka górom

Organizatorem Festiwalu "Trójka Górom" jest Miasto Szklarska Poręba – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie (MOKSiAL), Partnerem – Program III Polskiego Radia, opiekę medialną sprawuje Referat Promocji Miasta

Trójka górom Trójka górom

Zobacz więcej na temat: Trójka