X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wierchowe Spotkania 2012

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 13:10
Od 3 do 18 lipca w Zakopanem odbędą się Wierchowe Spotkania. programie – jak co roku – są warsztaty muzyczne, wycieczki po Zakopanem i okolicach, oraz wspólne koncerty.
 Wierchowe Spotkania 2012
Foto: Fot.: mat. promocyjne

Wierchowe Spotkania w tym roku odbędą się po raz szósty, ale ich tradycja ma 8 lat - zapoczątkowały je koncerty pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi". Co roku, na wspólne spotkanie pod Tatrami zapraszanych jest ponad 50 uczestników z całej Polski, tym razem będzie ich 68. Wspólne muzykowanie rozpocznie się już w najbliższy wtorek, a więc 3 lipca, a zakończy się 18 lipca. W programie – jak co roku – są warsztaty muzyczne, wycieczki po Zakopanem i okolicach, oraz wspólne koncerty pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi-część ósma ", które odbędą się 14 i 15 lipca na Równi Krupowej w Zakopanem. Koncerty rozpoczną się o godz. 19.30.
W czasie pierwszego koncertu, publiczność zgromadzona na Równi Krupowej usłyszy największe przeboje zespołu Skaldowie w wykonaniu młodych artystów Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis, Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej, Zespołu Adama Sztaby i Góralskiej Kapeli Klimatyzowanej. Koncert odbędzie się pod batutą Łukasza Sztaby. Autorem aranżacji jest Łukasz Sztaba.  
Na scenie pojawią się również Skaldowie.
Koncert, który odbędzie się 15 lipca, nosi tytuł "Góralskie serce 5” i będzie premierą płyty pod tym samym tytułem. Młodym artystom Fundacji Pro Artis, towarzyszyć będą gwiazdy: Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Urszula, Piotr Cugowski, Mezo oraz zespół Adama Sztaby, Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna i Hajlandery. Koncert odbędzie się pod batutą Adama Sztaby (jest on także autorem aranżacji do większości utworów).
Koncerty poprowadzą: Anna Popek, Karolina Nolbrzak, Artur Andrus, Włodzimierz Matuszak i Rafał Królikowski.
Obu koncertom towarzyszyć będzie wystawa twórczości plastycznej przygotowana przez podopiecznych Fundacji. Na miejscu będzie można również nabyć płyty z serii "Góralskie serce" oraz wziąć udział w szczęśliwej loterii.
 Wstęp wolny! Zapraszamy!