Turniej Łgarzy w Bogatyni - czekamy na zgłoszenia!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 08:00
Już po raz 30. w Bogatyni odbędzie się ogólnopolski finał Turnieju Małych Form Satyrycznych. Czeka nas spora dawka dobrego humoru w znakomitym wydaniu.
 Turniej Łgarzy w Bogatyni - czekamy na zgłoszenia
Foto: fot. mat. promocyjne

Wystąpią finaliści – kabarety lub soliści kabaretowi wyłonieni podczas warszawskich półfinałów. Oprócz nich wystąpi gwiazda wspaniałego formatu – Zenon Laskowik ze swoją Kabareciarnią.
Jubileuszowy Turniej Małych Form Satyrycznych obędzie się 20 kwietnia 2013 roku w Bogatyni, ale już teraz należy składać swój akces do naszych konkursów! Turniej, wzorem lat ubiegłych – będzie miał trzy kategorie konkursowe: na autorski tekst satyryczny, satyryczną prezentacje sceniczną (konkurs główny) i rysunek satyryczny. Konkursy skierowane są do osób pełnoletnich.
Terminy składania prac konkursowych (nigdzie niepublikowanych):
- na tekst satyryczny (nadesłany do radiowej Trójki) do 6 kwietnia 2013 r.
- na prezentację sceniczną (w formie multimedialnej, nadsyłane do radiowej Trójki) do 2 kwietnia 2013 r.; eliminacje prezentacji scenicznych (półfinały) odbędą się 7 kwietnia 2013 r. o godzinie 13.00 w Warszawie w Piwnicy pod Harendą.
- na rysunek satyryczny (prace nadsyłać należy na adres organizatorów w Bogatyni do 10 kwietnia 2013roku).
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl. Serdecznie zapraszamy. Główna nagroda – 7000 zł!

Czytaj także

Finał Turnieju Małych Form Satyrycznych

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 17:09
Już po raz 29. w Bogatyni odbędzie się Turniej Małych Form Satyrycznych (28.04.). Jest on coroczną ogólnopolską imprezą organizowaną w Bogatyni przez Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych przy współudziale radiowej Trójki.
rozwiń zwiń