X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Turniej Łgarzy w Bogatyni - czekamy na zgłoszenia!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 08:00
Już po raz 30. w Bogatyni odbędzie się ogólnopolski finał Turnieju Małych Form Satyrycznych. Czeka nas spora dawka dobrego humoru w znakomitym wydaniu.
 Turniej Łgarzy w Bogatyni - czekamy na zgłoszenia
Foto: fot. mat. promocyjne

Wystąpią finaliści – kabarety lub soliści kabaretowi wyłonieni podczas warszawskich półfinałów. Oprócz nich wystąpi gwiazda wspaniałego formatu – Zenon Laskowik ze swoją Kabareciarnią.
Jubileuszowy Turniej Małych Form Satyrycznych obędzie się 20 kwietnia 2013 roku w Bogatyni, ale już teraz należy składać swój akces do naszych konkursów! Turniej, wzorem lat ubiegłych – będzie miał trzy kategorie konkursowe: na autorski tekst satyryczny, satyryczną prezentacje sceniczną (konkurs główny) i rysunek satyryczny. Konkursy skierowane są do osób pełnoletnich.
Terminy składania prac konkursowych (nigdzie niepublikowanych):
- na tekst satyryczny (nadesłany do radiowej Trójki) do 6 kwietnia 2013 r.
- na prezentację sceniczną (w formie multimedialnej, nadsyłane do radiowej Trójki) do 2 kwietnia 2013 r.; eliminacje prezentacji scenicznych (półfinały) odbędą się 7 kwietnia 2013 r. o godzinie 13.00 w Warszawie w Piwnicy pod Harendą.
- na rysunek satyryczny (prace nadsyłać należy na adres organizatorów w Bogatyni do 10 kwietnia 2013roku).
Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl. Serdecznie zapraszamy. Główna nagroda – 7000 zł!

Czytaj także

Finał Turnieju Małych Form Satyrycznych

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2012 17:09
Już po raz 29. w Bogatyni odbędzie się Turniej Małych Form Satyrycznych (28.04.). Jest on coroczną ogólnopolską imprezą organizowaną w Bogatyni przez Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych przy współudziale radiowej Trójki.
rozwiń zwiń