X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich – Zakopane 2020

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2020 16:00
Konkurs odbędzie się w: porannym "Zapraszamy do Trójki" 13 i 15 stycznia (audycja w g. 6-9), popołudniowym "Zapraszamy do Trójki" 14 i 16 stycznia (audycja w g. 16-19) i w "Trzeciej stronie medalu" 19 stycznia (audycja w g. 17-19).
Rywalizacja na skoczni w Zakopanem
Rywalizacja na skoczni w ZakopanemFoto: Shutterstock.com/MediaPictures.pl

Pytanie na antenie zadaje prowadzący. Wygrywa najlepsza (najciekawsza, najbardziej oryginalna, zabawna, zaskakująca) odpowiedź. Propozycje należy wysyłać smsem na nr 73 533 (koszt: 3,69 zł brutto za wysłanie wiadomości).

Nagrodą w Konkursie danego dnia jest pakiet biletów na konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Pakiet składa się z 4 (czterech) biletów: 2 (dwóch) biletów na konkurs w dniu 25 stycznia 2020 i 2 (dwóch) biletów na konkurs w dniu 26 stycznia 2020. W danym konkursie zostaną przyznane dwie nagrody, po jednej dla każdego z dwóch Zwycięzców. Wartość jednej nagrody (jednego pakietu) wynosi 400 złotych (słownie: czterysta złotych) brutto

Przed udziałem w konkursie należy zapoznać się z REGULAMINEM.


Zobacz więcej na temat: Trójka konkurs PKP Intercity