Jedź na obóz z dziennikarzem Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 14:39
Już przeszło 30 lat Henryk Sytner organizuje te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem obozy. Naszych słuchaczy przyciąga przede wszystkim wspaniała atmosfera, oderwanie od codziennych kłopotów i aktywny, urozmaicony wypoczynek od rana wieczora.

Przed południem nauka jazdy na nartach odbywa się w siedmiu grupach, w zależności od umiejętności. Niektórzy przypinają u nas narty po raz pierwszy w życiu, ale po 10 dniach radzą sobie już znakomicie i nawet startują w slalomie.

Wieczorna nauka tańców obejmuje program światowy. W programie są tańce standardowe - walc angielski i wiedeński, tango, fokstrot oraz latynoamerykańskie: samba, cza-cza, rumba, pasodoble i jive. Podsumowaniem nauki jest turniej tańca w przebraniach, który zawsze dostarcza wiele radości uczestnikom i widzom.

Późnym wieczorem wszyscy schodzą się w "piekiełku" by pośpiewać przy gitarze.
W ciągu całego dnia nie ma czasu na nudę! W 2013 roku będą jak zawsze trzy turnusy:

0 - 25 lutego - 6 marca
1 - 8 marca - 17 marca
2 - 19 marca - 28 marca

Na wszystkich program jest taki sam. O przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

Nasz adres:
Trójka
ul. Myśliwiecka 3/5/7
00-977 Warszawa
Z dopiskiem:
"Narty-Taniec" i który turnus

Zgłoszenia powinny być konkretne, z podaniem imienia i nazwiska, adresu i ew. numeru telefonu. O zakwalifikowaniu na obóz powiadomimy listownie.
Warto jeszcze dodać, że w rejonie Hali Szrenickiej jest 9 km dośnieżanych tras, 4 długie orczyki, zjechać można do Szklarskiej najdłuższą Karkonoską nartostradą (4,5 km). Łatwy jest również dostęp do trasy zjazdowej FIS.

W razie pytań prosimy o telefon.
Henryk Sytner - Trójka
(0-22) 645 56 75 - również wieczorem

Zobacz więcej na temat: Henryk Sytner narty

Czytaj także

Narty, taniec 2009

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2008 13:40
Już przeszło 27 lat Henryk Sytner organizuje te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem obozy. Naszych słuchaczy przyciąga przede wszystkim wspaniała atmosfera, oderwanie od codziennych kłopotów i aktywny, urozmaicony wypoczynek od rana do wieczora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narty, taniec 2008

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2007 12:36
Już przeszło 26 lat Henryk Sytner organizuje te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem obozy. Naszych słuchaczy przyciąga przede wszystkim wspaniała atmosfera, oderwanie od codziennych kłopotów i aktywny, urozmaicony wypoczynek...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narty, taniec 2010

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2009 12:12
Już przeszło 27 lat Henryk Sytner organizuje te cieszące się olbrzymim zainteresowaniem obozy. Naszych słuchaczy przyciąga przede wszystkim wspaniała atmosfera, oderwanie od codziennych kłopotów i aktywny, urozmaicony wypoczynek od rana wieczora.
rozwiń zwiń